Середа, 23.05.2018, 08:17
Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка м. Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Шкільне життя
Волонтерська діяльність
2016 рік вивчення англійської мови
Олімпіади, конкурси
Соціально-педагогічна служба
Методична робота
Рух учнів школи
Бібліотека
Інтелект
ЗНО
Робота округу
Співпраця
Книга рекордів школи
Лідер освітніх інновацій
Доступ до публічної інформації
Результати моніторингу якості освіти
Учнівське самоврядування
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Олімпіади, конкурси

Звіт про проведення ІІ (районного)етапу Всеукраїнських олімпіад у 2017-18 н. р.

Звіт

про проведення ІІ (районного)етапу

Всеукраїнських олімпіад у 2017-18 н. р.

 

Предмет

Місце

Клас

Учень

Вчитель

Інформаційні технології

І

І

ІІ

ІІІ

ІІІ

8-Б

9-Б

8-Б

10

11

Могилецький Богдан

Грицюк Владислав

Царук Володимир

Павлюк Артем

Красовський Богдан

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Інформатика

І

І

ІІ

10

8

11

Войтович Максим

Бабій Максим

Боярчук Максим

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Кулай В.С.

Українська мова

і література

І

І

ІІ

ІІІ

7-А

11

9-Б

10

Морох Христина

Ладика Софія

Новосад Тетяна

Вавренюк Юлія

Пилипюк О.А.

Мудрак Л.Л.

Кульган Т.В.

Глушко С.П.

Історія

І

ІІІ

9

10

Новосад Тетяна

Ковчун Владислав

Савчук В.М.

Слюсарчук І.О.

Польська мова

І

11

Ващук Андріана

Клачук О.В.

Екологія

-

-

-

Хринюк Г.В.

Хімія

ІІІ

ІІІ

8

9

Михальчук Андрій

Новосад Тетяна

Дацюк Р.О.

Дацюк Р.О.

Біологія

ІІІ

ІІ

ІІ

8

10

11

Михальчук Андрій

Семенюк Дарина

Савчук Карина

Шеренговська Н.Є.

Шеренговська Н.Є.

Шеренговська Н.Є.

Астрономія

ІІІ

11

Боярчук Максим

Хринюк Г.В.

Фізика

ІІ

7

Ошуркевич Юлія

Хринюк Г.В.

Англійська мова

ІІ

ІІ

8

10

Лісова Катерина

Павлюк Артем

Івашко О.І.

Івашко О.І.

Трудове навчання

ІІ

І

9

10

Кісіль Тетяна

Паліса Софія

Качур М.С.

Качур М.С.

Економіка

ІІІ

11

Луцюк Максим

Киричук О.Р.

Правознавство

І

ІІ

І1

9

Харлінська Ірина

Новосад Тетяна

Слюсарчук І.О.

Слюсарчук І.О.

Математика

ІІІ

ІІІ

6

7

Семенюк Христина

Морох Христина

Пушкарськ О.Л.

Грищук О.Л.

Географія

ІІ

ІІІ

ІІІ

9

10

11

Новосад Тетяна

Семенюк Дарина

Дідіцька Софія

Киричук О.Р.

Киричук О.Р.

Киричук О.Р.

Категорія: Олімпіади, конкурси | Додав: franko (29.11.2017)
Переглядів: 63
Пошук
Друзі сайту
  • Міністерство освіти і науки України
  • Президент України
  • Верховна Рада України
  • Кабінет Міністрів України
  • Управління освіти і науки Волинської ОДА
  • Освіта в Україні та за кордоном
  • Острів знань
  • Український центр оцінювання якості освіти
  • Видавництво Педагогічна преса
  • Горохівська РДА
  • Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Відділ освіти і науки Горохівської райдержадміністрації
  • ACM спільнота
  • Форма входу
    Контакти
    Електронна пошта - gorschool@gmail.com
    Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2018Хостинг від uCoz