Середа, 13.11.2019, 04:39

Нетрадиційні уроки в нашій школі

Під час вивчення теми: «Утворення держави в Єгипті» з ініціативи дітей 6 – Б класу, було зроблено інсценізацію «Таємниці пірамід». В якій можна було зустрітися із мумією фараона. Дізнатися про таємниці будівництва пірамід та особисто поспілкуватися з представницею династії фараонів прекрасною царицею Нефертіті, яка розповіла захоплюючу історію з життя Єгипту та продемонструвала єгипетські ієрогліфи на дошці.

Вчитель історії Анатолій Дмитрович Медведчук проводить урок

Посвята в старшокласники

23 жовтня 2015 року відбулося загальношкільне свято «Посвята у старшокласники». Де взяли участь учні 9  -А та 9 – Б класів. Щоб носити горде звання «Старшокласник першої школи» учні пройшли низку випробувань, яку організували та провели учні 10 класу Чернящук Діана та Гриньова Христина. Усі випробування оцінювало вельмишановне журі у складі: Президента Шкільної республіки – Конопацької Олександри; Прем’єр-міністра Шкільної республіки – Тимчушин Дарини; заступника волонтерського загону «Надія» - Гав’янець Мар’яни та Міністра дозвілля та туризму Шкільної республіки – Шкарадюка Романа.  На шкільному небосхилі зійшли нові зірки—таланти, які переросли  у справжнє сузір’я артистичних, веселих, розумних та ерудованих. Новий життєвий рубіж старшокласники зустріли із своїми наставниками —класними керівниками О.А Пилип’юк та О.Р. Киричук.

Члени журі

Читання вірша учнем 9 –А класу Захарком Андрієм

Демчук Анна учениці 9  -А класу

Танець дівчат 9 – А класу

Пісня дівчат 9 –Б класу

Учениця 9 – Б класу Ярощук Марія

Представлення роботи гуртка КВК

Керівник гуртка В.Р. Касперська

Нагородження команд

Герої не вмирають!

13 – жовтня напередодні свята Покрови та Дня захисника України, учні школи вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО .Старшокласники 11 – А класу Процюк Маргарита, Панасюк Сергій, Яцюра Дарина та Клемба Дмитро поклали квіти на могили загиблих Воїнів -  Сливці Ігорю  та Феоктистову Сергію.

Фестиваль козацького гарту «Козацькому роду – нема переводу»

Національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова роботи загальноосвітньої школи  l-lll ступеня №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів. Упродовж багатьох років наш навчальний заклад втілює в життя принципи козацької педагогіки через виховну систему Козацької шкільної республіки ім.. Б.Хмельницького.

Із метою вивчення історії козацтва 12 жовтня на передодні дня Святої Покрови, в закладі було проведено загальношкільний фестиваль козацького гарту «Козацькому роду – нема переводу» для учнів 2-11 класів. Ведучі свята Яцюра Дарина та Процюк Маргарита розповіли всім присутнім про славну історію українського козацтва. З вітальним словом виступив директор школи Савчук В.М.

У програмі свята пройшов конкурс строю і пісні козацьких куренів під музичним керівництвом Онищука В.М. Отамани здали рапорт кошовому Козацької республіки ім..Б.Хмельницького Луцюку Андрієві.

Відбулась урочиста посвята учнів 2-х класів у козачата, 5-х класів – у козаки та козачки, 9-х класів – у джури.

Організатор дитячого колективу Кулай М.С . й учитель фізичного виховання Манзій А.П. організували веселі конкурси та розваги. Переможці були нагороджені грамотами та щирими оплесками глядачів.

В школі було проведено флеш-моб «Хай доля стелиться вам рушниками».Знову весело замайоріли на шкільному подвір’ї різними барвами українські рушники.

Флеш-моб «Хай доля стелиться вам рушниками»

Президента Шкільної республіки обрано

20 вересня в нашій школі відбулися чергові вибори на пост президента Шкільної республіки. В яких взяли участь 354 її громадян: учні, учителі, та обслуговуючий персонал. Перед голосуванням кандидати мали нагоду звернутись до всіх присутніх у школі зі своїми передвиборчими програмами та планами на навчальний рік, а також баченням шкільного життя. У зв’язку із численними порушеннями та скаргами, які надійшли на ім’я голови центральної виборчої комісії Савчук Карини, результати виборів були визнані недійсними.

7 жовтня в нашій школі відбувся II тур виборів на пост президента Шкільної республіки.

Де за результатами таємного голосування Президентом Шкільної республіки було обрано ученицю 10 класу Конопацьку Олександру (123 голоси).

Тимчушин Дарина (101 голос) стала прем’єр-міністром Шкільної республіки.

Ващук Андріанна (47 голосів) стала радником  Президента Шкільної республіки.

9 жовтня відбулася інавгурація Президента Шкільної республіки та вручення посвідчень новопризначеним кандидатам. Президентом шкільної республіки було складено урочисту присягу на Конституції ШР.

Ми всі її вітаємо з обранням і висловлюємо надію нате, що вона докладе максимум зусиль для того, щоб нашому навчальному закладі панувала злагода, любов та повага.

Інавгурація Президента Шкільної республіки

Ведучі свята: Окис Неля учениця 9 –Б класу