Четвер, 28.05.2020, 03:59
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустрічаємо гостей
  З метою поглибленого вивчення англійської мови  школярі  навчального закладу зустрілися із  викладачами, котрі прибули із США. Учні отримали запрошення  стати учасниками «Тижневої школи англійської мови»:  для початківців – класи  « Beginners»   та класи для поглибленого вивчення  «Advanced», презентації північно – американської культури  та традицій. Школярі від зустрічі із гостями отримали багато нової інформації, масу позитивної енергії та мали чудову нагоду перевірити свій рівень володіння англійською мовою. Викладачі охоче слухали запитання дітей і давали на них відповіді.

 

 


Вчитель творить Людину…..                
                                           В.Сухомлинський
   Увесь тиждень, напередодні Дня вчителя був насичений різноманітними подіями, які переплелися із побажаннями та словами вдячності від вихованців школи.   Віночок  святкових привітань подарували учні  11-го класу під  керівництвом Пушкарської О.Л. та музичного супроводу Онищука В.М. Свято тісно переплелося із сердечними вітаннями учнів  та спогадами  вчителів –пенсіонерів: Сачука С.Х., Гань Г.І., Голдованської О.Ф.,    Колесник В.К. 
    Як і кожна праця людини, праця вчителя потребує відпочинку. Саме тому у школі було організовано день учнівського самоврядування, де кожен з учнів мав змогу спробувати себе у ролі вчителя  і відчути  відповідальність за виховання  та навчання майбутнього покоління.

 

 ь


Цікаві та навчальні зустрічі
  6 жовтня 2014 року із учнями 9 – 10  класів відбулася зустріч із Ткачук Юлією Миколаївною, працівником організації Червоного Хреста. Розмова велася про надання першої невідкладної допомоги при переламах руки, при опіках, обмороженнях  та зупинки серця. Учні школи охоче були активними учасниками практичних вправ, які демонструвала Юлія Миколаївна.

 

 

 


Свято Козацького гарту та фестиваль
«Єднання рушниками»
  Національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова роботи загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка 
м. Горохів. Упродовж багатьох років наш навчальний заклад утілює в життя принципи козацької педагогіки через виховну систему Козацької шкільної республіки ім. Б.Хмельницького. Одним із важливих завдань є формування особистості, якій притаманна безмежна любов до рідної землі, сповідування принципів добротворення, чесності, справедливості, національної гідності.
    Із метою вивчення історії козацтва, формування свідомого громадянина – патріота 14 жовтня, у день Святої Покрови, в закладі було проведено загальношкільний фестиваль козацького гарту «Козацькому роду – нема переводу» для учнів 2-11 класів. Ведучі свята Яцюра Дарина та Процюк Маргарита розповіли всім присутнім про славну історію українського козацтва. З вітальним словом виступив директор школи В.М.Савчук .
    У програмі свята пройшов конкурс строю і пісні козацьких куренів під музичним керівництвом Онищука В.М. Отамани здали рапорт кошовому Козацької республіки ім..Б.Хмельницького Луцюку Андрієві.
   Відбулась урочиста посвята учнів 2-х класів у козачата, 5-х класів – у козаки та козачки, 9-х класів – у джури. Вчитель фізичного виховання   Манзій А.П. організував веселі конкурси та розваги. Переможці були нагороджені щирими оплесками глядачів.
   Уже стало щорічною традицією проведення в школі фестивалю  «Єднання рушниками». Знову весело замайоріли на шкільному подвір’ї різними барвами українські рушники, довжина яких сягнула 562 метри! Це новий встановлений рекорд 2014 року, який буде занесено в Книгу рекордів школи.

 

 

  

 

 


Вітаємо переможців

  З метою патріотичного виховання молоді, ознайомлення зі сторінками нашої історії, готовності учнівської молоді до військової служби та захисту України учні  школи  були учасниками проведення районного  свята
 «Ми – нащадки козацької слави», присвяченому Дню Українського козацтва та Дню утворення УПА. 
  Учень 7 – Б класу  Душко Дмитро став переможцем конкурсу малюнків 
«Я – козацького роду» та нагороджений Грамотою  за зайняте почесне 
ІІ місце  (вчитель образотворчого мистецтва Рубель Б.Є.)

   

 


З метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підняття її престижу, популяризації читання в Україні у жовтні 2014 року було проведено місячник шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти»  відбулося ряд заходів. Зокрема: зустріч з новими підручниками «Презентація підручників для 6 класу», акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці», майстер-клас для учнів 6-х класів «У світі словників» (практичне заняття).
Цікаво і змістовно проведено екскурсію для учнів 10-х класів «Рада знайомству, мій юний друже, читачу», бібліотечний урок  для учнів 5-6 класів «Шкільна бібліотека – це не тільки книги», презентацію довідкової літератури для учнів 8-х класів.
Відбувся огляд літератури «У дівчинки в серці золота перлинка, виросла із неї справжня Українка».
Проведено бесіди з учнями 1-11 класів «Підручникам – довге  життя», відео-урок для учнів 3-х класів «Шлях підручника до школи», мандрівка-екскурсія до книжкового царства, запис другокласників у читачі, зустріч з Бібліозавриком, бібліотечний урок для учнів 3-х класів «Абетка юного читача».
Велике захоплення викликав в учнів аукціон знань – конкурс загадок для учнів 4-х класів.
Спільно з педагогами початкових класів було організовано та проведено написання диктантів та розв’язання задач, пов’язаних з тематикою підручників та книг у 1-4 класах.
Відбувся огляд книжкової виставки «Людина рідкісного благородства – Іван Франко», майстер-клас для учнів 6-7 класів «Стаємо читачами, шануймо книгу» ( як написати відгук на прочитану книгу), бібліотечний урок для 5-х класів «Книги – кораблі думки» (ознайомлення зі структурою книги), бібліотечний урок для учнів 9-х класів «Люблю тебе Волинь».
Учнями 5-6 класів оформлено  книжкову виставку «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм».
Спільно з учителем малювання проведено конкурс малюнків у 8-х класах «Як я уявляю бібліотеку майбутнього».
Традиційно проводяться вистави лялькового театру «Дзвіночок» - «Кілька казок з театру ляльок». Відбувся огляд книжкової виставки «Дім без книги – день без сонця». Було проведено зустріч 11-класників у шкільній бібліотеці з раритетними та цікавими книгами. 
У школі діяла майстерня бібліотечних інновацій «Голуб Миру в небі» - ознайомлення з папками  «Афганістан в моїй душі», «Мистецтво бути батьками», «Горить свіча», «Дзвони Чорнобиля». 
Впродовж усього місячника працювала експозиція «Малечі про небезпечні речі». Де учні 1-6-х класів мали можливість ознайомитися з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях.
Бібліотекарем школи Романовою М.І. спільно з класними керівниками 4-х класів проведено майстер-клас з виготовлення закладок для підручників, які було вручено учням 1-х класів на Святі знайомства з книгою.
З учнями 1-4 класів проведено конкурс «Веселкова країна дитинства» на кращу книжкову лікарню. 
Проведено зустріч з цікавими книгами та мобільний флеш-моб з учнями 3-х класів (темп читання незнайомого тексту).
На високому рівні проведено екскурсію в шкільну бібліотеку учням 1-х класів, де члени лялькової студії «Дзвіночок» організували зустріч з Букварем.
Змістовним та глибоким був представлений матеріал присвячений Небесній сотні і з яким мали можливість ознайомитися учні 1-11 класів школи.

 

 

 

 

 

Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz