Четвер, 28.05.2020, 03:57
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Посвята в старшокласники
25 жовтня відбувся вечір "Посвята в старшокласники”. Щоб носити горде звання "Старшокласник” учні 9—х класів пройшли через низку випробувань, яку  організували та провели  одинадцятикласники. На шкільному небосхилі зійшли нові зірки—таланти, які переросли  у справжнє сузір’я артистичних, веселих, розумних та ерудованих. Новий життєвий рубіж старшокласники зустріли із своїми наставниками —класними керівниками І.О.Слюсарчук та Т.Р.Малесик.        
   Педагогічний колектив та учні школи щиро вітають нове покоління старшокласників .
Відповідно до спільних заходів між загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів та ДНЗ «Сонечко» учні 1-х класів спільно з класними керівниками Бобак Н.Н., М.Н.Стопачинською  та Ю.В.Пограничною відвідали виставку «Барви осені» та побували на святі в дитячому садочку.


«Палітра натхнення»
24.10.2013р. у школі відбулася виставка «Палітра натхнення».
Участь у виставці взяли учні 1-11 класів
З 21.10 по 24.10.2013р.  у школі пройшов конкурс «Мій зошит – найкращий»У жовтні 2013 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка  м. Горохова відбувся Тиждень безпеки життєдіяльності. 
Участь у тижні взяли 495 учнів школи.
У рамках тижня було проведено екскурсії на ДПРЧ-9 Горохівського РВУДСНС у Волинській області, де пожежні-рятівники ознайомили учнів з автомобільною технікою, яка знаходиться на озброєнні підрозділу та пожежнотехнічним і рятувальним обладнанням.
Змістовні лінійки було проведено провідним інспектором Горохівського РВУДСНС у Волинській області, капітаном служби ЦЗ Горбанем А.П., на яких він ознайомив учнів школи з правилами протипожежної безпеки, діями у випадку надзвичайних ситуацій, відповів на численні питання школярів. 
Спільно з адміністрацією школи та провідним інспектором Горохівського РВУДСНС у Волинській області, капітаном служби ЦЗ Горбанем А.П. було заплановано проведення практичних навчань у квітні 2014 року в рамках днів ЦО.

   З 14.10.2013 по 18.10.2013 у школі було проведено тиждень історії та правознавства. У рамках тижня проведено урочисту лінійку, шкільний фестиваль козацького гарту  дитячої організації школи «Козацька республіка імені Богдана Хмельницького», шкільний фестиваль вишитих рушників «Хай доля стелиться вам рушниками». Вчитель правознавства Слюсарчук І.О. провела з учнями 9-А класу провела годину спілкування «Від формування правової культури  до правової поведінки громадянина України» , цікавими  були уроки:  «Українське козацтво. Запорізька Січ» у 8-А класі (Медведчук А.Д.), «Закінчення, підсумки та уроки Другої Світової війни» в 11 класі (Медведчук А.Д.), урок-презентація «Сто днів Наполеона» у 9-А класі (Слюсарчук І.О.). В рамках презентації гуртка «Волиннєзнавство» було організовано презентацію «Сім чудес Волині». Учителем правознавства Слюсарчук І.О. було організовано зустріч із працівником міського центру зайнятості Шевчук А.О., з метою інформування випускників про стан ринку праці.
Впродовж усього тижня учні мали можливість брати участь у конкурсі стінгазет, флеш-мобі «Парад костюмів різних епох».
Підсумки тижня підвів директор школи Савчук В.М. у понеділок 21 жовтня.
Франківці – нащадки козацького роду
   Національно-патріотичне виховання – невід’ємна складова роботи загальноосвітньої школи  l-lll ступеня №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів. Упродовж багатьох років наш навчальний заклад утілює в життя принципи козацької педагогіки через виховну систему Козацької шкільної республіки ім.. Б.Хмельницького. Одним із важливих завдань є формування особистості, якій притаманна безмежна любов до рідної землі, сповідування принципів добротворення, чесності, справедливості, національної гідності.
    Із метою вивчення історії козацтва, формування свідомого громадянина – патріота 14 жовтня, у день Святої Покрови, в закладі було проведено загальношкільний фестиваль козацького гарту «Козацькому роду – нема переводу» для учнів 2-11 класів. Ведучі свята Шеремета Наталія та Процюк Маргарита розповіли всім присутнім про славну історію українського козацтва. З вітальним словом виступив директор школи Савчук В.М.
    У програмі свята пройшов конкурс строю і пісні козацьких куренів під музичним керівництвом Онищука В.М. Отамани здали рапорт кошовому Козацької республіки ім..Б.Хмельницького Луцюку Андрієві.
   Відбулась урочиста посвята учнів 2-х класів у козачата, 5-х класів – у козаки та козачки, 9-х класів – у джури.
   Організатор дитячого колективу Ткач Б.В. й учитель фізичного виховання Манзій А.П. організували веселі конкурси та розваги. Переможці були нагороджені солодкими призами та щирими оплесками глядачів.
   Уже стало щорічною традицією проведення в школі акції «Єднання рушниками».Знову весело замайоріли на шкільному подвір’ї різними барвами українські рушники, довжина яких сягнула 545 метрів!
  У рамках свята цікаво пройшли конкурси «Найкраща вишиванка» та «Найдовша коса». Переможці Семенюк Дарина (6-А клас) і Веремчук Світлана(11 клас) були нагороджені грамотами і призами.
   Після свята в усіх присутніх залишилися приємні й незабутні враження.
  Проведений фестиваль ще раз засвідчив, що юні франків ці шанують звичаї і традиції своїх предків і є гідними нащадками козацького роду!
День вчителя

   Увесь тиждень напередодні Дня вчителя був насичений різноманітними подіями, які переплелися із побажаннями та словами вдячності від вихованців школи. Особливим подарунком для педагогів був пролог до святкового  концерту, який  надав сили та енергії  до праці на освітянській стежині. 
   Віночок  святкових привітань подарували учні  11-го класу під мудрим керівництвом Мудрак Л.Л.  Свято тісно переплелося із сердечними вітаннями учнів  та спогадами  вчителів -пенсіонерів. Хороші слова та веселу пісню  подарували Слюсарчук І.О., Малесик Т.Р. та учні 9-х класів, створивши у залі святковий настрій.
 Як і кожна людини, праця вчителя потребує відпочинку. Саме тому у школі було організовано день учнівського самоврядування, де кожен з учнів мав змогу спробувати себе у ролі вчителя  і відчути  відповідальність за виховання  та навчання майбутнього покоління.

Фотоконкурс
 
       Учнями нашої школи було  організовано виставку  фотографій "Світ крізь призму фотооб'єктива». Усі класні колективи взяли активну участь у конкурсі.
Поетична свіча осені

  У школі відбувся конкурс читців «Поетична свіча осені» для учнів 1-4 класів. Школярі старанно підготувалися і декламували вірші з особливими емоціями. Переможцями стали: Рендюк Анна(учениця 3-Б класу) та Секлій  Ілона (учениця 1-Б класу), які були нагороджені грамотами та призами.
Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz