Середа, 13.11.2019, 04:37

Посвята в старшокласники

19 жовтня шкільна родина Горохівської ЗОШ I-III ступенів №1 ім.І.Я.Франка  прийняла в свої ряди старшокласників – учнів 9-А та  9-Б  класів. З нагоди цієї події у нашій школі відбувся вечір «Посвята в старшокласники».

Команди учнів 9 класів змагалися у кмітливості, акторській майстерності, вміло виконували пісні та проходили випробування.

Загін невгамовних одинадцятикласників ділився з присутніми досвідом навчання у школі, давав поради, проводив різноманітні конкурси.

Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

Козацька республіка імені

Богдана Хмельницького зросла

У фестивалі "Козацькому роду нема переводу” взяло участь 20 класів школи. У козачата прийняті учні 1-4 класів. У джури—хлопці 9-11-их.

Крім урочистостей з нагоди Дня українського козацтва, 70– річниці УПА та посвячення учнів молодших класів у козачата, а хлопців — старшокласників у джури, на учнів школи чекали "Веселі старти”  та "Козацькі забави ”, акція «Рушник єднання» та  конкурс на найкращу вишиванку.
Журі у складі  Макієнко Іванни, Шеремети Наталії та Білика Ігоря  визначило переможців, які отримали нагороди.
    Перше місце у конкурсі строю і пісні  козачат завоював курінь "Юні козачата”(2-Б кл.), друге місце дісталося козачатам із куреню "Журавлик”(2-А клас). Третє місце отримали учні  із куреню "Ватажки” (3-Б клас)

Свято козацького гарту дало змогу учням випробувати себе на силу, витривалість та спритність.Змагалися  козаки і джури завзято.Перемогу здобули курені "Козаченьки молодії”(6-Б кл.),
”Барвінок”(8-А клас),
»Козацькому роду – нема переводу»(6-А кл.),
"Хмельничата”(10 клас),
”Козацька шабля”(9-Б кл.),
”Соколики”(9-А  клас).

Ми — справжні козаки!

Пропаганда фізичної культури, здорового способу життя займає чільне місце у житті навчального закладу. Всі спортивні заходи проводяться масово і в урочистій обстановці, так, як і на фестивалі козацького гарту.

Як заведено, зі святом Покрови та Дня українського козацтва учнів та учителів привітав директор школи В.М.Савчук

Закінчилося урочисте дійство козацьким кулішем. Такої смачної каші
більшість з козачат ще не їли у своєму житті

На святі також відбулася акція «Єднання рушниками»

Довжина рушника, який об'єднав у любові до України учнів 2-11 класів, - 541 м.

З непідробною гордістю тримали на акції рушники і учні молодших класів, і старшокласники, і вчителі. Їх вишивали  вони самі, їх мами, бабусі та прабабусі. Діти ніби звеличували і свою родину, і рідну  - неньку Україну.
То нехай щасливими будуть наші сім''ї
 і вічним - великий український народ.

Кошовий отаман
козацької республіки
імені Богдана Хмельницького
Білик Ігор

Районний майстер-клас учителів світової літератури

17.10.2012 р. на базі нашої школи відбувся районний майстер-клас учителів світової літератури «Науково-дослідна та інноваційна діяльність – дієвий засіб формування компетентної особистості учня на уроках світової літератури».

З вітальним словом до присутніх  звернулась методист відділу освіти і науки Горохівської райдержадміністрації Дмитрук В.Є.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Тимчук І.В. провела презентацією школи, ознайомила педагогів з історією, традиціями та сьогоденням навчального закладу.

Учитель світової літератури Малесик Т.Р. розкрила аспекти наукової основи викладання світової літератури в школі, після чого провела урок у 8-Б класі з теми  «Давньогрецька лірика».

Керівник методичного об’єднання вчителів світової літератури Ємчик Т.М. спільно з педагогами району виробили методичні рекомендації щодо ефективності використання наукової основи на уроках світової літератури.

Завершився семінар відвідуванням Музею історії школи.