Неділя, 22.09.2019, 22:04

Учнівське засідання клубу «Лідер»

8 вересня в актовому залі школи відбулося засідання клубу «Лідер».

На порядок денний було винесено найголовніші питання клубу:

1. Вибір голови клубу.

2.Планування роботи клубу.

По першому питанні вирішили:

- обрати головою клубу «Лідер» Дейнеку Богдану;

- заступником голови клубу «Лідер» Савчук Карину.

"Осінній ярмарок"

Акцією «Передай добро по колу» розпочав свою діяльність волонтерський загін «Надія».
На «Осінньому ярмарку» 17 та 18 вересня учнями школи було виручено7436 гривень.  Кошти вилучені на ярмарку підуть на благодійність.

9 вересня - Міжнародний день краси!

Коса  є гордістю дівчини. І дуже часто дівчата, які вирішили розпрощатися зі своїми косами, чують слова: «Не ріж косу…».  У навчальному закладі в Міжнародний день краси відбувся конкурс «Моя коса – моя краса». Переможцем  цього конкурсу серед учнів початкової школи визнано Швед Ірину, ученицю 4 – Б класу (довжина коси -53 см) , ученицю 11 -Б класу Кравець Яну (довжина коси - 72   см) серед учнів  старшої школи та ученицю 8-Б класу Шило Олену (довжина коси -53 см). Мода на коси повернеться. В довгій косі до пояса завжди відчувається щось ніжне і прекрасне. Тож нехай у дівчат відроджується традиція носити довге волосся.

Першовересневе свято!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року. Сьогодні перед школярами знову гостинно відчиняються двері рідної школи. Нехай цей навчальний рік принесе кожному із нас багато славних перемог, допоможе досягнути вершин професійного успіху. Перше вересня - день хвилюючий і незабутній - запам'ятається кожному святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. З нагоди свята бажаємо усім незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

24 серпня 2015 року у місті Горохові відбулися районні урочистості, присвячені 24-й річниці незалежності України. Горохівський освітній округ взяв активну участь у виставці декоративно- ужиткового мистецтва. Представлені роботи  відрізнялися своєю оригінальністю та неповторністю.

Річниця Незалежності України

Сумне свято Дня Незалежності України цьогоріч. Війна прийшла в наш дім так підло й несподівано, так підступно й по-зрадницьки, як може прийти лише одна вона. Війна сліпа й не обирає… Це страшне горе, слід по якому не заросте ще довго, а може, і ніколи не зникне з лиця нашої землі. А до цього ми пережили непросту зиму, коли мільйони українців постали проти кривавого тирана, пролилася перша кров і постала Небесна сотня безсмертних героїв. І такою, кажуть, є ціна нашої незалежності, яка нам «дісталася» задарма двадцять чотори роки тому… Не дісталася, і не позичалася, і не бралася у борг чи на виплату! А здобувалася!