Четвер, 28.05.2020, 04:01
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 


Акція  «Подаруй книгу шкільній бібліотеці»
    З 22 по 29 вересня 2014 року у навчальному закладі проходила акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» за ініціативи Підлужної Вікторії, яка за результатами  президентських виборів була обрана радником Президента шкільної республіки. У день професійного свята Дня бібліотекаря – із найщирішими вітаннями для Романової М.І. були передані зібрані книги.

 

 


Інавгурація Президента шкільної республіки

Ми повні сили і надії,
Мета і праця в нас одна.
Президента школи обрала
 Франківців дружна сім’я.

    30 вересня відбулася інавгурація   ІV  Президента шкільної республіки. На святкову лінійку зібралися педагогічний колектив, учні 5 – 11 класів,технічний персонал. Ведучі свята Аліна Кондратюк та Артур Пенцак урочисто і піднесено розпочати святковий захід. Школярі із нетерпінням чекали оголошення результатів протоколу  від голови  виборчої комісії , учениці 8 – Б класу  Савчук Карини. За результатами голосування на пост радника Президента шкільної республіки обрано Підлужну Вікторію, пост прем’єр - міністра виборола  Процюк  Маргарита, а за найбільшою кількістю голосів Президентом обрано Кінаха Андрія. Після вручення посвідчень, новообраний Президент зачитав присягу. Інавгурація шкільного Президента увінчалася привітанням директора школи В.М.Савчука.
Багато на нас чекає гарних справ.
І разом все ми подолаєм!
Ти тільки, Президенте, всіх єднай,
На тебе добрі ми надії покладаєм!


 Вибори Президента шкільної республіки відбулися!
   Учнівське волевиявлення у навчальному закладі здійснюється через вибори, які відбулися 24 вересня 2014 року. Право голосу мали  усі учні школи, які навчаються у 5 – 11 класах, відповідно до Конституції шкільної республіки,  педагогічні працівники та технічний персонал школи.  Вибори до органів учнівського самоврядування є вільними і відбулися на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. З нетерпінням будемо чекати оголошення результатів виборів!

 


Передвиборча кампанія в дії
    Відповідно до Конституції шкільної республіки у навчальному закладі відбулася чергова передвиборча кампанія. У цьому навчальному році на пост Президента шкільної республіки балотувалися три кандидати: учень 11 класу Кінах Андрій, учениця 10 – А класу Процюк Маргарита, учениця 9 – Б класу Підлужна Вікторія. Передвиборчі програми кожного із кандидатів багаті на нові ідеї та пропозиції. Бажаємо терпіння, успішної реалізації передвиборчих програм  та вдалих президентських перегонів.

 

 


Акція «Передай добро по колу»

    З ініціативи членів волонтерського руху  школи організований та проведений осінній благодійний ярмарок в рамках акції «Передай добро по колу». Виручені кошти підуть на благодійність. З найактивнішими учасниками ярмарку були підписані договора про здійснення волонтерської діяльність зі сторони Горохівського районного центру соціальних служб для сім○ї та молоді.

 


 «У цьому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилятися, це — геній, і одна річ, перед якою слід упасти на коліна, — це доброта». 
    Ці слова стали головним орієнтиром  роботи загальноосвітньої школи
 І – ІІІ ступеня №1 імені І.Я.Франка. Слід зазначити, що уся робота навчального закладу перебуває на  етапі реалізації методів проекту – перспективної технології XXI століття. Тому уся благодійна робота відбувається на основі проекту «Школа людяності» .  З 2008 року у нашій школі активно розгорнув свою діяльність волонтерський загін «Надія». 
З того часу його девізом стали слова Матері Терези:  «Не допускай, щоб той, з ким трапилася біда, залишився нещасним після зустрічі з тобою».
      Відбулося засідання членів волонтерського загону, на якому обговорювалося питання проведення щорічного благодійного ярмарку. Обрано нового організатора волонтерського загону – Тимчушин Дарину, ученицю 9 – Б класу, та його заступника – Борій Юлію – ученицю 9 – А класу.

 

 


Олімпійський тиждень

   В рамках проведення Олімпійського тижня відбулися спортивні змагання, турніри серед учнів школи, організовані вчителями початкового навчання та вчителями фізичної культури, а саме:
-    на класних годинах з учнями 2 – 11 класів обговорювалася тема Олімпійського руху на Україні;
-    учні 1 – х, 3 – х, 4 – х класів провели уроки фізичної культури на тренажерах спортивного майданчика;
-    у  веселих естафетах І місце виборола команда учнів 2-Б класу, а ІІ місце розділили між собою учні 2- А та 2 – В класу (класні керівники: Бобак Н.Н., Стопачинська М.Н., Погранична Ю.В.);
-    у турнірі по міні – футболу І місце виборола команда хлопців 
11 класу, ІІ місце – збірна команда хлопців 10 – х класів, а ІІ місце – команда 9 – Б класу (вчитель Манзій А.П.);
-    у  турнірі з баскетболу почесне І місце виборола команда  учнів 8 – А класу, ІІ місце  -  команда учнів 7 – А класу (вчитель Дячук В.І.);
-    розпочато роботу по збору матеріалів про вчителів фізичної культури  – пенсіонерів, про вчителів школи, які пов’язали своє життя із спортом для оформлення стенду «Історія спортивного життя школи»

 


Міжнародний день краси

   Коса -  гордістю дівчини. І дуже часто дівчата, які вирішили розпрощатися зі своїми косами, чують слова: «Не ріж косу…».  У навчальному закладі в Міжнародний день краси відбувся конкурс «Моя коса – моя краса». Переможцем  цього конкурсу серед учнів початкової школи визнано Кузьмич Вікторію, ученицю 4 – А класу (довжина коси - 65 см) та ученицю 11 класу Масон Надію (довжина коси - 87   см) серед учнів середньої та  старшої школи . Мода на коси повернеться. В довгій косі до пояса завжди відчувається щось ніжне і прекрасне. Тож нехай у дівчат відроджується традиція носити довге волосся.

 


З  метою підвищення протимінної безпеки  дітей, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки у школі було проведено цикл уроків та виховних заходів присвячених поводженню учнів з вибухонебезпечними предметами на які учні  можуть наразитися.
Заходами було охоплено усіх учнів 1-11 класів. Зокрема учитель предмету Захист Вітчизни провів загальношкільну лінійку з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації, розробив рекомендації класним керівникам з метою використання їх на годинах спілкування. 
Питання безпеки учнів було розглянуто на уроках предмету "Основи здоров’я" (учитель Качур М.С. ).
Під час проведення уроків Захисту Вітчизни було використано  відеоматеріали з питань протимінної безпеки для загального населення та дітей, що розроблені Державною службою з надзвичайних ситуацій, ОБСЄ, ЮНІСЕФ та отримали статус соціальної реклами від Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення. 

 


23 серпня в Україні відзначається день Державного Прапора. Святкування дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.
  Ми – педагогічний колектив загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №1 
ім. І.Я. Франка  хочемо висловитися словами патріота О.Гончара: «… бути, відроджуватись, не зникати…  берегти собори людських душ».


Із  кожним роком розбудови та  розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї дати, 24 серпня,  ії значення  для всієї країни, для кожного з нас. 
Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми  віримо, що разом  здолаємо будь-які перешкоди на шляху до зміцнення незалежності нашої держави.   
Нехай день прийдешній принесе  світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна. Цьогорічна виставка декоративно - прикладного мистецтва, представлена юними майстринями та керівником гуртка «Відродження» М.С.Качур, відобразила творче поєднання оригінальності вишивки від минулого до сучасного.
Ми – франківці віримо й бажаємо, щоб наша Україна процвітала у злагоді та  добрі .  І нехай хлібом пахне Україна, хай миром світиться земля!

 


Барвиста осінь зустріла вчителів, дітей, батьків на Першовересневому святі. Воно поєднало присутніх різнобарв’ям вишиванок і благословенням  на мир і  добро. І нехай слова дівчини в образі України полинуть над рідною землею:
Я Господа молю: « Змилуйся над нами,пошли нам мир на землю і розуміння між братами!»

Наша школа ніби крильми обіймає кожну дитину і гостинно відчиняє двері у храм Науки.  А стежину до школи першокласникам квітами й рушниками уквітчали  батьки і вчителі з побажанням щастя – долі навіки! 


 

На святі родину франківців  привітали нащадки козацької слави. 
Школо рідна! Ми твої діти!
Нам з тобою дружити і жить,
Щоб нащадкам у цілому світі 
Світлій правді і миру служить!

В історію рідної школи франківці впишуть ще одну пам’ятну подію – відкриття спортивного майданчика. Висловлюємо щиру подяку спонсорам - випускникам школи, сім’ї  Ждань.


На перший урок покликав шкільний дзвінок

Метою Першого уроку  класних керівників навчального закладу було формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної , незалежної, демократичної та заможної держави. Учні 8 – Б класу та  батьківський колектив під керівництвом класного керівника Киричук О.Р. створили флеш – моб «Ми – єдині, бо Україна – єдина країна»


Людина щаслива і радісна тоді, коли все добре, коли є мир.  Всі ми прагнемо і бажаємо цього  - миру на Землі, в Україні, миру в родинах , миру в душах і серцях кожного із нас. Учні 4 – Б класу (класний керівник Н.В.Тороканець)  в рамках акції  «Голуб миру»  виготовили орігамі птаха миру – голуба, який спонукатиме кожну людину бути справжнім українцем. 

 

Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz