Неділя, 22.09.2019, 21:50

Президента Шкільної республіки обрано

26  вересня в нашій школі відбулися чергові вибори Президента Шкільної  республіки, в яких взяли участь 340 її громадян: учні, вчителі та обслуговуючий персонал. Перед голосуванням кандидати у Президенти мали нагоду ще раз звернутись до всіх присутніх в школі зі своїми передвиборчими  програмами та планами на наступний навчальний рік, а також баченням шкільного життя.
    У понеділок, 30 вересня відбулася інавгурація Президента Шкільної Республіки. Вишикувавшись на святкову лінійку, учні чекали оголошення імені нового Президента Шкільної     Республіки. Екс-президент ШР – Макієнко Іванна, прозвітувала про проведену  роботу за рік і,  як голова ЦВК, оголосила результати виборів.
    За результатами таємного голосування  Президентом Шкільної республіки обрано ученицю одинадцятого класу Шеремету  Наталію (128 голосів).
 Процюк Маргарита (117 голосів) стала прем’єр-міністром Шкільної республіки, а Тимчушин Дарина (68 голосів) – міністром культури, спорту і туризму ШР.
     Після вручення посвідчення, новообраним президентом  було урочисто складено присягу  на Конституції ШР. Як вдячність учням  за підтримку на виборах, Шеремета Наталія організувала «президентську» вечірку. Ми всі її вітаємо з обранням і висловлюємо надію на те, що вона докладе максимум зусиль для того, щоб у школі панували злагода, любов та повага, щоб наше шкільне життя в новому навчальному році було цікавим і різноманітним.

Передвиборча кампанія триває

26 вересня відбудуться вибори президента Шкільної республіки. Свої передвиборчі програми представили такі учні: Шеремета Наталія, Процюк Маргарита та Тимчушин Дарина.

Осінній ярмарок

У школі 13 та 16 вересня проходив шкільний ярмарок в рамках акції «Передай добро по колу», який підготували учні 5-11 класів. Як вдячність за участь у ярмарку для учнів 6-7 та 8-11 класів відбувся вечір відпочинку під назвою» Роби добро і переможеш всіх». Кошти вилучені на ярмарку підуть на благодійність.

Цікава зустріч

16 вересня в актовому залі школи відбулася зустріч з митрофорним протоієреєм Отцем Романом, на якій він розповів учням про поїздку паломників з Горохова до Єрусалиму.

Триває Місячник-рейд "Увага! Діти на дорозі!"

Саме тому у закладі, у кожному класі, проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху:
 - конкурс малюнка «Я зразковий пішохід, знаю кожен перехід»;
 - тематичні лінійки «Безпечна дорога до школи» за участю інспекторів ДАІ;
 - театралізовані уроки про ПДР.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.
Учні нашої школи добре розуміють, що безпека руху - це життя!

Супер білочка

З 02.09.2013 р. по 13.09.2013р. у 2-А класі(класовод – Білецька В.В. було проведено педагогом-організатором (Ткач Б.В.) програму «Супер білочка – подруга Оленки і Юри». Учні навчалися навичкам гігієни, як поводитись у нестандартних ситуаціях, вчилися добру і милосердю. Усі дітки отримали посвідчення і диплом «друга Супер білочки».

Дорога шкільна родино! Прийми найщиріші вітання із Днем знань!
  Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року. Сьогодні перед школярами знову гостинно відчиняються двері рідної школи. Нехай цей навчальний рік принесе кожному із нас багато славних перемог, допоможе досягнути вершин професійного успіху. Перше вересня - день хвилюючий і незабутній - запам'ятається кожному святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником. З нагоди свята бажаємо усім незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!
Адміністрація школи