Четвер, 28.05.2020, 04:22
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Дні дитинства наче плин ріки…

  Прощальний вечір юності з дитинством провели випускники 2015 року, усі,  хто своєю працею і здобутками виборював перемоги і нагороди, хто підтримував імідж навчального закладу і досягнув  вершин Шкільного Олімпу. Прем’єр - Міністр Шкільної республіки Процюк Маргарита, видала наказ: винести подяку  за особливі заслуги талановитим, активним, розумним, енергійним та творчим учням 11 класу, у кількості 24 чоловік, класному керівникові Пушкарській О.Л., із занесенням  в альбом – естафету випускників, що знаходиться у Музеї історії школи, у зв’язку із закінченням навчального закладу .

Тепер належить їм майбутнє України

І Їм долати сходинки життя.

Вони – надійна  наша зміна,

Вони – це наше світле майбуття.

Оцих дітей , що виросли раптово,
Благослови в дорогу, білий світе,
Не пошкодуй їм цвіту і любові,
Не дай серцям їм юним зачерствіти.

 


Відлуння останнього шкільного дзвоника

Травневий день на крилах весняного вітру і пташиного співу у розмаїтті пахучих квітів подарував  свято Останнього шкільного дзвоника. Дякуємо за  зустріч Богові і мужнім воїнам, які захищають кордони рідної України. Це свято радісне, а водночас сумне. Радісне,  бо закінчився навчальний рік, попереду літні канікули. А сумне, бо дзвоник шкільний  востаннє пролунав  для наших найстарших учнів – одинадцятикласників.

Що ж відлітайте  ключем журавлики!

У вирій життя школа вас проводжає,

від щирого серця добра вам бажає!


   

 


ДЕНЬ НАУКИ ТА ТВОРЧОСТІ

         Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління,  треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

                                                                                                       А. Барбюс

26 травня в школа вітала обдаровану, талановиту учнівську молодь – учасників шкільних, районних та обласних олімпіад з основ наук, призерів Малої академії наук, лауреатів інтелектуальних конкурсів «Кенгуру», «Левеня», «Бобер», «Колосок», «Грінвіч» та «Пазл» та в позапрограмній Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус».

     

Нагороду в номінації «Інтелектуальний потенціал нації»  за участь в 3-х і більше обласних олімпіадах виборювали наступні учні:

 • Воронецька Наталія – учениця 11 класу;
 • Войтович Олександр – учень 9-А класу;
 • Давидюк Олександр – учень 9-Б класу.

Перемогу отримала  ВОРОНЕЦЬКА НАТАЛІЯ

Нагороду в номінації «Ерудит року» виборювали:

 • Луцюк Андрій – учень 10-Б класу;
 • Киселюк Дарія – учениця 11 класу;

Перемогу отримала КИСЕЛЮК ДАРІЯ

Нагороду в номінації «Кращий по предмету » виборювали 12 учнів:

Перемогу отримала ЧЕРНЯЩУК ДІАНА

Нагороду в номінації «Творча особистість. Кращий дебют. » виборювали:

 • Конопацька Олександра – учениця 9-А класу;
 • Новосад Тетяна – учениця 6- Б класу;
 • Вавренюк Юлія – учениця 7-А класу;

Перемогу отримала  КОНОПАЦЬКА ОЛЕКСАНДРА

Нагороду в номінації «Крок в науку » виборювали:

 • Войтович Олександр – учень 9-А класу;
 • Конопацька Олксандра – учениця 9-А класу;
 • Процюк Маргарита – учениця 10-А класу;
 • Тимчушин Дарина – учениця 10-Б класу.

 

Перемогу отримала ПРОЦЮК МАРГАРИТА

Від імені номінантів вітальні слова вдячності лунали від переможців свята .

 

Свято завершилось гімном «Гаудеамус»


День Європи в Україні   

 З метою відзначення Дня Європи в Україні у навчальному закладі відбулася святкова лінійка за участю старшокласників. Усім зрозуміло, що  найбільша цінність кожної країни – це її народ, який створює історію, культуру, збагачує її, береже надбання минулих поколінь. Ми вшановуємо наші спільні цінності, спільну історію, і, звичайно, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє.  Наша Україна  з легендарною історією та культурою  гідна бути Європейською державою.  В рамках проведення Дня Європи   учні початкової школи відтворили своє бачення України, як європейської держави, у малюнках.

  

  


Вітаємо переможців!

   Уже стало доброю традицією у навчальному закладі проводити щорічний конкурс «Учень року 2015»  За його результатами дві учениці навчального закладу достойно розділи  почесне звання «Учень року 2015» у двох номінаціях.  У номінації «Інтелектуальний потенціал нації»   визнано ученицю 11 класу Воронецьку Наталію.  У номінації «Активна життєва позиція »   визнано ученицю 8 - Б класу Савчук Карину.  За результатами рейтингу «Класом року 2015»  визнаний учнівський колектив  8 – Б класу, класний керівник О.Р.Киричук. Номінацію   «Наполегливість 2015 року» присвоєно Підлужній Вікторії, учениці 9 – Б класу. «Обдарованість 2015 року» - Терновик Софії, учениці 8 – Б класу. «Творчість 2015 року » - Гуцик Софії, учениці  5 – Б класу.

Нових Вам перемог та звершень, дорогі діти!


День вишиванки

  День вишиванки – всеукраїнське свято. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У цей день школярі одягнули вишиванки і стали учасниками дитячого флеш мобу.В рамках святкування  відбувся конкурс «Моя вишиванка – мій оберіг», де учні презентували не лише красу, орнамент вишивки, але й історію походження та створення вишиванки. Керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Відродження» Качур М.С. достойно оцінила старання конкурсантів.

         


 З  родини йде життя людини

 “З родини йде життя людини…” – під такою назвою 22 травня відбулося родинне свято у школі. Організаторами заходу були  учні 2-Б  класу  та  класний керівник Стопачинська М.Н. Це одне із найулюбленіших свят, на якому були присутні батьки та рідних. Ніхто не залишився без уваги. Діти подарували зворушливі вірші, цікаві сценки та пісні,частівки, підготували презентацію родовідних  дерев.

     Ми - народ України, який складається з родин, великих і малих, працьовитих та дружних. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. Символом свята став  коровай   на добро, мир, взаєморозуміння. Промінець добра і любові торкнувся кожного серця  дорослих і дітей.

                  


  « Я люблю Україну»

    Під такою назвою, 21 травня,  в актовому залі школи відбувся конкурс, в якому демонстрували свої знання та вміння  команда «Україна єдина» (учні 3-А класу) та «Патріоти України» (учні 3-Б класу).

  У конкурсі було 8 раундів: «Вікторина», «Видатні люди України», «Ми любимо Україну», «Доповни прислів’я», «Вгадай мелодію».Учасники команд активно відповідали на запитання, чудово показали свої співочі здібності, виконавши пісню про Україну.

     В результаті конкурсу «Я люблю Україну» команди набрали однакову кількість балів. Конкурс пройшов дуже цікаво, учасники були нагородженні грамотами.

  


Сприймаємо мистецтво душею і серцем

  З метою музично-естетичного виховання дітей та молоді з багатого і розмаїтого концертного репертуару академічним камерним оркестром «Кантабіле» представлено франківцям  літературно – музичну патріотичну програму «Боже, храни Україну», що включає  перлини світової та української музичної і вокальної спадщини, де на основі високих зразків національної і світової класики виражальними засобами художнього слова і музики діти вчаться не тільки сприймати прекрасну музику, але і починають розуміти музичну мову та її характерні особливості, розрізняти музичні образи, стилі і жанри.

 Така невтомна та систематична робота камерного оркестру «Кантабіле» вже давно стала невід’ємною і складовою частиною духовного виховання дітей та молоді в області. Феноменальна здібність передавати енергетику музичного твору в анотаціях, бездоганне володіння художнім словом і артистизм Товія Рівця завжди створюють неповторну ауру під час концертів камерного оркестру «Кантабіле». Школярі отримали масу невичерпної енергії та позитиву. Браво артистам!!!

    

  


Предметний  Тиждень іноземних мов

  Навчання іноземних мов в школі потребує принципово нових підходів в опануванні даними дисциплінами, в основі яких є гармонійно розвинена, високоосвічена, соціально активна й національно свідома людина. З метою збагачення знань учнів, забезпечення індивідуального підходу, забезпечення інтерактивного навчання, формування комунікативної культури, поглиблення мовних навичок та заохочення молодого покоління до саморозвитку з 12.05 по 15.05.2015р. було проведено предметний Тиждень з іноземних мов. У ньому  взяли активну участь учні 3-11 класів.


  Предметний Тиждень розпочався виставкою-конкурсом учнівських проектів та зошитів, серед яких було визначено найкращі . 
Активними учасниками свята «Солодке конфеті» (“Sweet Confetti”)  були учні 3-х та 4-х класів. Юні знавці англійської мови продемонстрували свої вміння та таланти в декламації віршів та виконанні англійських дитячих пісень.

  

  

  


  Справжніми ерудитами зарекомендували себе команди 7-х та 8-х класів під час проведення брейн-рингу “English Speaking Countries”.
 

  

Предметний тиждень завершився загальношкільним вечором української та англійської мов «На перехресті культур» (“Across cultures”), у якому старшокласники  виявили високий рівень обізнаності в українській та англійській культурах. 
  Звучали світові хіти англійською та популярні сучасні пісні українською мовами, а саме  Bon Jovi - It's My Life, Василя Зінкевича «Це Моя Україна» , Beatles “Yesterday”, Софії Ротару «Червона рута», легендарної  групи «Океан Ельзи» - «На небі», Sir Elton John -“Sorry seems to be the hardest word”, Квітки Цісик «Де ти тепер?», Наталії Бужинської «Як у нас на Україні», “Oh, Pretty Woman”, Тараса Петриненка «Україна».

  

  

  

  

  

Вечір завершився шкільною дискотекою.

 

 

Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz