Неділя, 22.09.2019, 21:37

Ми – франківці, хочемо жити у європейській державі, про це свідчить наша зустріч, де переплелися  дитячі усмішки,  різнобарвні вишиванки і найщиріші вітальні слова! У День Європи ми вшановуємо наші спільні цінності, спільну історію  і  найголовніше – наше світле майбутнє!

Прощальний вечір для випускників школи організували і провели учні 10 класу під керівництвом О.Л.Пушкарської . На згадку залишилося  море позитивних емоцій, посмішки і найкращі квіти

Травень – чарівник на гостину завітав у рідну  школу і подарував усім вінець, у який вплетені пахучі весняні квіти, щасливі дитячі голоси та українські вишиванки.
Закінчилось навчання останнім дзвінком -
Травневим ранком радісним, красивим.
Хай срібний дзвіночок у наших серцях
Відгукнеться відлунням щасливим.

Прийде світанок… Сонце зустрічай!
Дай для польоту лелечатам неба!
Слова останні: “Школо, прощавай!
Ми будем завжди пам’ятать про тебе!”

Що ж, відлітайте ключем журавлики
У вирій вас школа проводжає,
Від щирого серця добра вам бажає!
Ідіть же, діти, в світ по рушниках розшитих,
Нехай дорога вам квітками розквіта.
Червоний колір хай життя лише дарує
На щастя, на любов, на долю, на літа.

День науки в школі

16 травня 2014 р. в школі відбулася урочистість з нагоди Дня науки. Талановиту учнівську молодь - учасників шкільних, обласних та всеукраїнських олімпіад з основ наук, переможців МАН, лауреатів інтелектуальних конкурсів "Кенгуру", "Левеня", "Бобер", "Колосок", "Грінвіч" та "Пазл" вітали почесні гості, випускники школи, а нині науковці Волині. Своїми здобутками поділилися кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики факультету математики СНУ імені Лесі Українки, автор більш як 50-ти наукових праць, учасниця багатьох міжнародних конференцій Олена Бондар-Кузьмич. З великою радістю завітала на свято доцент кафедри теорії та викладання шкільних предметів Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, автор 30-ти наукових статей та 10-ти посібників Тетяна Трачук. Особливо хвилюючими були слова вдячності та спогади старшого викладача кафедри географії географічного факультету СНУ імені Лесі Українки, автора 60-ти наукових статей і співавтора 6-ти монографій Станіслава Семенюка.

В ролі ведучих артистичними бачилися дев'ятикласники Оксана Сидорук та Андрій Луцюк

гості свята - науковці Волині

ведуча - А. Л. Шкорупська , заступник директора з навчально-виховної роботи

Воронецька Н. - переможець у номінації "Інтелектуальний потенціал нації"