Середа, 13.11.2019, 04:40

Випускний - 2013
  Для кожної людини шкільні роки - найяскравіша сторінка її долі. Кожного року зі стін рідної школи вирушають у доросле самостійне життя випускники. Цього року зробили крок у самостійність 11 клас (класний керівник Шеренговська Наталія Євгеніївна) Саме для них сьогодні вирувало свято та саме їх рідні та друзі зібралися на шкільному подвір’ї, щоб привітати випускників та побажати їм щасливої та успішної життєвої дороги.

Відкриття дитячого пришкільного табору «ВЕСЕЛКА»
  Коли тепле літо привітно посміхнулося сонячними променями, зашелестів легенький вітерець у високих кронах дерев, застрекотали веселі коники – стрибунці в травичці, гостинно відчинив учням двері пришкільний табір з денним перебуванням “Веселка” при ЗОШ І- ІІІ ст. №1 ім. І.Я.Франка. Тут працюють чудові вихователі, які щоденно дбають про зміцнення здоров’я, про фізичне загартування та духовне збагачення, дарують дітям тепло свого серця.