Четвер, 28.05.2020, 03:36
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  Цікаво та змістовно з 16.12.2013 по 20.12.2013 у школі було проведено тиждень трудового навчання. У рамках тижня проведено урочисту лінійку, флеш-моб «Розгадування кросвордів, чайнвордів», годину спілкування «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя» (вчитель трудового навчання Качур М.С., 8-Б клас),  гру «Докажи слівце» (9-ті класи), конкурс «Зроби ялинку сам» (класоводи та учні 1-4-х класів) . Було організовано роботу творчої майстерні на протязі всіх перерв «Рукам робота – душі спокій». 
  На високому рівні проведено конкурсну розважальну програму «Домосіди» (вчитель трудового навчання Качур М.С., 6-ті класи). В рівній боротьбі учнями 6-А класу було здобуто перемогу.
  В конкурсі «Найкраща ялинкова прикраса» взяли участь усі учні 1- 11 класів. Впродовж тижня було організовано виставку-конкурс плакатів «З Новим Роком!!!». Бібліотекарем школи Романовою М.І. було організовано виставку літератури по рукоділлю. Учні 1-6 –х класів взяли участь в акції «Допомога птахам взимку» (виготовлення годівниць).


Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz