Середа, 13.11.2019, 06:11

«З вірою у перемогу, прощаємося із Колядою»

Уже стало доброю традицією проводити у навчальному закладі щорічний Різдвяний фестиваль «Прощання з Колядою». Цього року він пройшов по – особливому.З ініціативи активістів волонтерського загону «Надія», в рамках проведення фестивалю,  відбулася благодійна акція під назвою «З вірою у перемогу, прощаємося із Колядою» , де за підтримки  парафіян Свято – Миколаївського храму, було зібрано 1546 гривень. Зних 550 гривень уже  передано на пошиття балаклав членам організації «Сонце любові».

Найактивнішим було включення членів Шкільної республіки до смолоскипної ходи та мітингу – реквієму присвяченому Пам’яті героїв Крут, Небесній сотні  та героїв, які поклали своє життя за цілісність та Незалежність України. На знак вдячності від керівника Всеукраїнської організації «Тризуб» у Горохівському районі Олени Климчук – Ковтун учні отримали Подяку за активну участь.

Зустріч із бійцями 1БТрО «Волинь»

14 січня 2015 року,   бійці 1БТрО "Волинь" відвідали   навчальний заклад з подарунками-прапорами,  підписаними вояками. Учнівський,  педагогічний  колективи, дирекція школи  були дуже вдячні за те, що бійці знайшли час у свою коротку відпустку завітати до них. Школярі - франківці сіяли воїнів пшеницею з чудовими побажаннями, заспівали  колядку. Діти вручили хлопцям листи, малюнки та власноруч виготовлений український прапор.