Неділя, 22.09.2019, 21:40

Фестиваль - свято "Прощання з колядою"
Коли настало свято Івана Притечі і святий "забрав усі свята на плечі", у франківців день розпочався молитвою духовного наставника навчального закладу настоятеля Свято-Миколаївського храму митрофорного протоієрея отця Романа Яніва, освяченням кабінетів, а відтак і благословенням дійства. Привітна шкільна родина, заступник директора школи з виховної роботи - головний режисер фестивалю Вікторія Касперська запросили до участі у ньому вчителів іровесників із школи-гімназії. Виспівавши разом всі колядки і щедрівки, вищебетавши вітання на цілий рік, завіншувавши разом із отцем Романомі хористами храму глядачів многими літами, святам усі промовили: "До зустрічі в новому році".
Як сказала Вікторія Касперська, школа знову збагатилася рекордом: у день проведення фестивалю у залі колядували більше 250-ти діток і 30 дорослих.