Неділя, 22.09.2019, 21:37

21 січня відбувся V загальношкільний етнографічний Фестиваль «Різдвяні мелодії». В його програмі – виступ шкільної групи колядників «Різдвяна зоря», хлопчиків-посівальників 1-4 класів, родинного гурту Секліїв-Череванів. Своїм веселим дійством порадували присутніх на святі прощання з колядою вертепники – учні 9-А та 9-Б класів. Свято Меланки та обряд водіння кози відтворили учні 10 класу. Зворушливим був виступ батьків одинадцятикласників, які об’єдналися у гурт «Родина», та церковного хору.

Закінчилося свято духовності вітанням митрофорного протоієрея отця Романа, настоятеля Свято-Миколаївського храму та спільним виконанням коляди «Нова радість стала» батьками, учнями та вчителями, присутніми в актовому залі школи.

Анна Рендюк – учениця 2-Б класу – Лауреат обласного конкурсу сучасної української пісні «Срібні дзвіночки», який проходив 31 січня 2013 року в м. Маневичі.