Середа, 13.11.2019, 05:06

Основні завдання шкільної бібліотеки на 2015-2016 навчальний рік

1.    Основною метою роботи бібліотеки загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів є забезпечення інформацією навчально-виховний процес школи.
2.    Створити комфортні умови для сучасного читача, зробити бібліотеку цікавою, культурно-освітньою, інформаційною, яка сприяє формуванню життєвої компетентності школярів.
3.    Формувати книжковий фонд з врахуванням профільного навчання,факультативів, який відповідав би змісту навчання, запитам і інтересам читачів.
4.    Формувати та вести довідково-бібліографічний апарат, використовувати традиційні та сучасні технології.
5.    Прививати любов до книги, виховувати культуру читання, вміння користуватися бібліотекою.
6.    Засобами бібліотечної роботи популяризувати книгу і читання за пріоритетними напрямками – патріотичним, правовим, профорієнтаційним. Підвищувати рівень освіченості, культурності, духовності.
7.    Вести роботу з популяризації бібліотечно-бібліографічних знань учнів 1-11 класів, згідно за графіком.
8.    Організовувати масові заходи: тематичні книжкові виставки, тижні книги, місячники книги, презентації, огляди літератури,виступи лялькового театру «Дзвіночок», зустрічі з раритетними книгами, з письменниками, посвяту в читачі, здійснювати мандрівки сторінками книг.
9.    Забезпечувати необхідним матеріалом заходи з реалізації загальнодержавних та регіональних програм.
10.    Своєчасно забезпечувати учнів та педагогів навчальною та художньою літературою.