Четвер, 28.05.2020, 04:13
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лютий 2015

Міжокружна учнівська конференція – фест

 «Від компетентностей до майбуття»

 

В рамках проведення районного семінару  заступників директорі з навчально – виховної роботи діяльність навчальних закладів презентували учні загальноосвітніх шкіл округу, де поділися вмінням розвивати свої якості, відстоювати власну позицію, приймати нестандартні рішення,самостійно організовувати своє життя. І нехай вогонь, який розпалює натхнення, запалює бажання, пробуджує жагу знання, науки, творчості і пізнання не згасає  допоки б’ється у грудях серце.

  

   Франківці – це  півтисячі розумних  та енергійних, мудрих та креативних хлопців та дівчат, які зростають милосердними та творять добро. І гордяться тим, що є франківцями, що в їх серцях живе любов до великого українця, до його творчості. Життєве кредо І. Франка «Лиш боротись –значить жить..» є для кожного ідеалом служіння людству, зразком працьовитості, чесності і любові. 


20 лютого  старшокласники та вчителі були учасниками мітингу – реквієму та  патріотичної  ходи, приуроченій   пам`яті героїв Небесної сотні та першій річниці Революції  Гідності.


Конкурс читців поезії Лесі Українки

23 лютого, напередодні  Дня народження геніальної української поетеси Лесі  Українки,  відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки  за участю  учнів 1-4 класів. 

  


Незабутня мелодія дитинства

  7 лютого навчальний заклад наповнився позитивними емоціями та  спогадами від колишніх випускників, які закінчили школу 5, 10, 20, 30, 40 і 50 років тому. На зустріч, яка пройшла під назвою «Незабутня мелодія дитинства»,  запросили учні 11 класу та класний керівник О.Л.Пушкарська.   

      Зустріч колишніх випускників – це свято теплих слів, які звучали з уст випускників, це спогади про шкільне життя,  а також мудрі настанови випускникам школи. Усіх присутніх у залі заворожили музичні  та хореоргафічні композиції, які дарували школярі. 


Добрик крокує планетою

 2 лютого  відбулося свято «Посвята першокласників у Добрики».  Основною метою цього заходу було виховання в молодших школярів почуття патріотизму, доброзичливості, поваги до старших, однолітків та залучення їх до добрих і корисних справ, а також формування культури спілкування. До проведення свята були залучені учні 5-го класу,  які організували випробування для молодших школяриків у вигляді мандрівки у казку.  Всі учні з цікавістю дивилися  інсценізації казок «Ріпка», «Вовк та семеро  козенят»  у виконанні першокласників. 

  

Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz