Четвер, 28.05.2020, 04:35
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів
Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

28 лютого в Національному еколого-натуралістичному центрі відбулось урочисте вікриття ІІ етапу ХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2013» і національного туру Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів «INFOMATRIX 2013».

У чемпіонаті бере участь учень 11 класу Білик Ігор. 

Бажаємо успіху!У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисника Вітчизни — це всенародне свято. Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них. У нього славні традиції, за ним стоїть сама історія, сповнена героїки подвигів, яскравих вчинків.
День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Фактично воно є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання – обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
22 лютого у нашій школі відбулися змагання, присвячені Дню Захисника Вітчизни, які були організовані вчителем ОЗВ Кучером В.В.Хлопці 9-11 класів змагалися за звання називатися найкращими.
I місце—10 клас;
II місце — 9-Б клас;
III місце — 9-А клас.

У п’ятницю 22 лютого у школі відкрився фестиваль відкритих уроків. У перший день роботи фестивалю відкриті уроки показали Малесик Т.Р. (урок світової літератури, 8-Б клас), Стопачинська М.Н. (урок української мови, 4-Б клас), Кутас О.Ю.( урок української мови, 3-А клас), Качур М.С. (урок трудового навчання, дівчатка 8-х класів).  

Відкриті уроки презентували учителі: Рубель О.О. (урок математики, 1-Б клас),  Дячук В.І. (урок фізичної культури, 7-Б клас), Пушкарська О.Л. (урок математики, 10 клас), Пилип’юк О.А. (урок української мови, 9-А клас), відкрите заняття показала вчитель-логопед Янюк Т.Г.

Щира подяка усім педагогам, які взяли участь у фестивалі за бажання ділитися майстерністю з учителями школи!


20 лютого відбулося заняття школи педагогічної майстерності "Науково-дослідна та інноваційна діяльність учителя - дієвий засіб формування компетентної особистості учня на уроках світової літератури".

Урок "Роман Альбера Камю "Чума" як узагальнене трактування зла в контексті людського буття. Проблема вибору людини в межовій ситуації" провела вчитель-методист світової літератури Нарихнюк Л.І. 

Тренінг "Психологічне вигорання вчителя" підготувала психолог школи Могилецька Ю.О. 

В занятті школи педагогічної майстерності "Науково-дослідна та інноваційна діяльність учителя - дієвий засіб формування компетентної особистості учня на уроках світової літератури" взяла участь методист відділу освіти Горохівської райдержадміністрації Дмитрук В.Є. Вироблені методичні рекомендації для організації проектної діяльності учнів із використанням ІКТ на уроках світової літератури.


19 лютого 2013 року відповідно до Плану спільних заходів із забезпечення наступності між ДНЗ «Сонечко» та загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка на базі ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар-практикум, у якому взяли участь педагоги початкових класів Бобак Н.Н. та Стопачинська М.Н., заступник директора з навчально-виховної роботи Тимчук І.В., психолог школи Могилецька Ю.О. спільно із директором і педагогами початкових класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники та педагогами початкових класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Квасів. 

Розпочала роботу семінару завідувач  ДНЗ «Сонечко» Гузар О.В., яка ознайомила присутніх із сьогоденням навчального закладу, вказала на перспективи розвитку.

Відкриті заняття показали вихованці двох груп, які вміло підготували вихователі Гущук В.Ф. та Тимчушин О.Г.

Методист ДНЗ «Сонечко» Окис Т.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Тимчук І.В. організували методичний міст  «Наступність і перспектива в роботі двох перших ланок освіти», під час якого було обговорено аспекти програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» та вимоги до підготовки майбутніх першокласників. В обговорені питань наступності взяли участь усі присутні.

Результатом роботи стало вироблення методичних рекомендацій педагогам та вихователям з метою забезпечення наступності у навчанні та вихованні дітей.

19 лютого фольклорний колектив школи "Обереги" став переможцем (І - місце) районного Фестивалю фольклорних колективів.

Виступ фольклорного колективу "Обереги" побудований на основі автентичного матеріалу, зібраного від інформаторів сіл Угринів та Звиняче. В ньому відображені весняні хороводи: "Подоляночка", "Жучок", "А ми просо сіяли", "Мак", зустріч весни та парубоцькі гуляння.19 лютого в актовому залі ЗОШ I-III ступеня №1 ім. І.Я.Франка відбувся районний конкурс читців поезії, присвячений 199-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
Учасники конкурсу продемонстрували високий рівень підготовки, глибоке розуміння Кобзаревого слова. Учні школи №1 підготували оригінальний пролог, а за епіграф було взято такі слова:

Читаю Шевченка —
І лячно мені…
У кожному слові —
Сьогоднішні дні.

Журі підбило підсумки конкурсу, і переможцями стали:
I місце — Жабчук С., учениця 11 кл. ЗОШ I- III ст. м. Берестечко.
II місце — Захарко С., учень 9 кл. ЗОШ I- III ст.№1 ім. І.Я.Франка м. Горохів.
III місце — Козючко М. учениця 9 кл. НВК “ЗОШ I- III ст. - гімназія”
м. Горохів, Андрійко О. учень 11 кл. ЗОШ I- III ст. с. Мирне.


Пилип'юк О.А.
15 лютого відзначають скорботний день пам'яті воїнів-афганців. Пам'ятати про це нас закликала класний керівник 8-А класу Слюсарчук Ірина Олексіївна разом зі своїм класом. Ми впевнені, що проведення подібних заходів дасть змогу учнівській молоді зрозуміти, що основне завдання майбутнього покоління – збереження культурних і духовних цінностей українського народу в умовах мирного співжиття з іншими країнами та національними спільнотами. Збережемо мир – збережемо землю! Тож учімося думати глобально!


Клуб “Старшокласник” підготував свято для учнів 8-11 класів “В ім'я кохання”. Цікаві конкурси, запалені свічки, романтична музика, LOVE STORY 2013, святкова дискотека, романтична вечеря — подарунок Шкільної республіки учням.
У нашій школі нещодавно відбулася історико-краєзнавча конференція "Горохів в минулому, сьогоднішньому, майбутньому”. На початку цього цікавого пізнавального заходу виступив учитель історії Анатолій Медведчук, котрий зазначив, що учні повинні досконало вивчати тему "Рідний край”, адже, як висловився він, немає в світі народу, який би не гордився своєю історією.
- "Повірте, що після закінчення школи, пішовши в самостійне життя, у вас з'явиться сильна ностальгія за своїм краєм, за тою місцевістю, стежками, сходом сонця, там де ви народилися і зростали”- сказав Анатолій Медведчук.
Після пісні Степана Кривенького "Про Горохів”, яка стала візитівкою нашого міста, до слова було запрошено випускника школи, історика-краєзнавця Андрія Кленка, котрий живе і працює в Німеччині і натхненно вивчає сиву минувшину не тільки Горохова, але й нашого краю.
З допомогою слайд-фільму Андрій Кленк розповів присутнім у залі про топоніми міста, продемонстрував схему Горохова, фото Великого і Малого ставу, світлини періоду царської Росії, конверти, листівки періодів Першої світової війни, коли в Горохові перебували військовики австрійської армії, які, до речі, навіть під час воєнних дій вимощували вулиці міста дерев'яним настилом, щоб не було болота.
Учні і вчителі із зацікавленням вдивлялися у фотографії з зображенням костелу, фігури Матері Божої, палацу графині Катерини Свистунової, будинку магістрату "Дім легіонів”, гімназії, семирічної школи, кооперативу "Добробут”, єврейської синагоги, історичних документів та інших цікавих й унікальних знахідок.
Яким є Горохів сьогодні — про це розповів присутнім міський голова Віктор Годик. Він, зокрема, сказав, що планується збудувати в центрі міста фонтан, відновити Малий став, окультурити парк…
Щодо майбутнього Горохова розповів головний архітектор району Микола Стопачинський, місто надалі буде розбудовуватися і окультурюватися. З газети "Горохівський вісник”

 2 лютого школа імені І.Я.Франка зібрала випускників ювілейних років 1968, 1973, 1978, 1983, 1988, 1998, 1993, та учнів, які закінчили навчальний заклад у 2008-2012 роках.

  Теплими були спогади випускника 1968 року, нині професора Львівського Національного університету імені І.Я.Франка Івана Олександрівна Хвищуна, випускниці 1973 року, старшого викладача Східноєвропейського університету Берладин (Грищук) Лесі Анатоліївни.

   Щиро дякувала своїм учителям випускниця 1978 року, лідер компанії «Mary Kay», Лупікова (Гонтар) Світлана Олександрівна, заступник директора з виховної роботи Горохівського коледжу ЛНАУ Білик (Бояркевич) Світлана Вадимівна. Через 20 років після закінчення школи із трепетом і теплими спогадами прийшла на зустріч Голдованська Богдана, журналіст відомих інтернет –видань України.

  Своїх випускників вітали директори шкіл: Савченко А.Д., Костецька І.О., Савчук В.М.

   Учні школи подарували дорогим гостям –випускникам та їх класним керівникам, вчителям школи яскраві номери художньої самодіяльності, запросили їх до Музею історії школи та кабінетів, в яких вони навчалися.

   Вечір зустрічі з випускниками «Шкільна мелодія» підготували учні 11 класу та їх класний керівник Н.Є.Шеренговська, вчитель музики В.М.Онищук та вчитель хореографії Т.Ю.Бабюк.

 Copyright Загальноосвітня школа I-III ст. №1 ім. Івана Франка © 2020Хостинг від uCoz