Неділя, 22.09.2019, 21:45

Літня школа 2013
  З 3 по 7 червня у нашій школі працювала літня школа. Напрямками роботи були: філологічний та журналістський.

У роботі літньої школи взяли участь відомі люди не лише на теренах району, області, а й України. Поліщук Г.П. розкрив поняття професійних стандартів журналістики в сучасних медіа, Голдованська Б.Я. ознайомила присутніх з теоретичними основами медіа грамотності. Майстер-клас провела журналіст районної газети «Горохівський вісник» Л. Влашинець.

Учні школи привітали журналістів із професійним святом.

Незабутні враження залишилися у школярів після зустрічі з науковцями Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Тарасюк Т.М. кандидат філологічних наук розповіла про формування наукового потенціалу нації засобом участі в МАН провела тестування юних науковців кращих нагородила призами.

Професор Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, доктор філологічних наук, академік академії наук вищої освіти України Мірченко М.В. ознайомив учасників літньої школи з особливим поглядом на вивчення української мови розповів про очолювану ним кафедру та запросив присутніх на навчання до вузу.

Сірук В.Г., кандидат філологічних наук ознайомила присутніх із розвитком української літератури на сучасному етапі.

В перерві між роботою секцій психолог школи Могилецька Ю.О. проводила вивчення мотиваційної сфери учнів та тестувала лідерські якості учнів, проводила тренінг «Організація ефективної навчальної діяльності».

7 червня на базі БТЮТ м. Горохова відбулося закриття літньої школи.