Неділя, 22.09.2019, 21:38

листопад 2014

Посвята у старшокласники

2014 рік оголошено роком патріотичного виховання. Тому уся робота школярів та педагогів спрямована на виховання  патріота своєї держави. Піднесеним моментом було виконання пісні учнями 9 – Б класу,  присвяченій «Хоробрим серцям». Свій новий рубіж старшокласники зустріли із своїми класними керівниками Ємчик Т.М. та Качур М.С. Побажаємо їм невичерпної енергії, оптимізму, відмінного навчання та здійснення усіх бажань.

Участь в обласному зльоті волонтерів

Вважаємо за велику честь  - участь членів волонтерського  загону «Надія», який активно розгорнув свою діяльність з 2008 року,  в обласному зльоті юних волонтерів, який проходив у м. Ковелі під назвою  «Зігріє серце крапля доброти», де організатор волонтерського загону ,учениця 10 класу Тимчушин Дарина,   презентували роботу за проектом «Школа людяності». Нагородою за це була  Подяка Волинської обласної державної адміністрації та Грамота Волинської обласної ради ветеранів.

День Подяки у школі

26 листопада  у навчальному закладі відбувся день Подяки – подяки  Богу за зустріч та  хоробрим  воїнам, які захищають кордони нашої держави. У цей день школярі волонтерського загону «Надія» отримали листи – подяки від голови волонтерського центру  нашого міста Магурчак В.М. за фінансову підтримку та гуманітарну допомогу солдатам, які захищають східні кордони України і несуть нелегку службу в зоні АТО.

Патріотичні акції

Життєві ситуації сьогодення  змушують кожного із нас  на мить зупинитись, подумати  і допомогти! Щорічно учнівський  та педагогічний  колективи школи беруть активну участь у благодійних акціях, ярмарках. Ми – волонтери школи імені Франка активно долучалися до усіх акцій. Особливо активним було включення до збору коштів, теплих речей, продуктів бійцям із зони АТО.

Живи безпечно

В рамках проведення місячника безпечного та заощадливого користування газом,  у навчальному закладі відбулася зустріч із працівником «Волиньгазу» Здинюком О.В. з метою навчання школярів використання газу  в побуті.