Середа, 13.11.2019, 04:37

"Ми—за здоровий спосіб життя"

Уже традиційним стало проведення кожного навчального року  місячника «Ми—за здоровий спосіб життя» з метою пропаганди  способу життя, в якому престижно бути здоровим.
Загальношкільна акція "Відмова від тютюнопаління”

Інформаційний стенд "Зупинись! Подумай! Обери!” випустили учні 9-Б класу. Усі школярі підтримали  заклик  вести здоровий спосіб життя.

В рамках місячника "Ми—за здоровий спосіб життя” була проведена реклама "Шкідливим звичкам  - ні” вчителем   Кутас О.Ю.  та учнями 4-А класу.

«Здорова дитини – здорова нація»
Під таким девізом пройшла виховна година у  4 – Б класі, присвячена здоровому способу життя, яку організував бібліотекар школи – Марія Іванівна. Діти для своїх гостей, учнів 2 – А класу, провели уявну подорож у «Країну Здоровляндію», під час якої розповіли про здоровий спосіб життя, поринули у глибини народної мудрості, відгадували загадки, а цікаві костюми і акторська майстерність допомогли учням відтворити героїв подорожі – корисних для здоров’я овочів і фруктів.
Гостей Країни Здоровляндії пригощали сушеними ягодами,в яких так багато вітамінів! І є такими корисними і смачними. Учні посмакували свіжими фруктами із Вітамінного кошика.

Бібліотекар школи М.І.Романова запросила учнів 3-А класу на виховний захід «Вітаміни у фруктах та ягодах». Марія Іванівна розповіла багато цікавого і повчального про їжу. Зокрема про смачні і корисні ягоди калини, малини, смородини, чорної горобини. Організатор заходу люб’язно пригощала дітей корисними смаколиками.

26 листопада 2013 року відбувся окружний семінар вчителів української мови і літератури на тему: "Методи і прийоми навчання української мови за новою програмою у 5 класі".
З теоретичним питанням виступила Кульган Т.В. вчитель української мови і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І.Я. Франка м. Горохів та провела урок у 5 - А класі на тему : "Складне речення з безсполучниковим зв'язком. Розділові знаки у реченнях з безсполучниковим і сполучниковим зв'язком".

«Мово, моя барвінкова»
29 листопада відбувся виховний захід «Мово, моя барвінкова», де учні 3-А класу та класний керівник Чернящук О.М. оспівали рідну мову та прославляли її милозвучність та чарівність.

«Зачаруй мене, осене...»
27 листопада  класним керівником Білецькою В.В. та її вихованцями  було проведено свято «Зачаруй мене, осене...» Учні віншували красуню осінь віршами, співали їй  пісень, виконували танці. Діти створили приємну  та теплу атмосферу цього прохолодного осіннього дня.

Подорож до країни Ввічливості і Доброти
20 листопада класним керівником Тороканець Н.В. та учнями 3-Б класу було організовано неперевершену подорож країною Доброти та щирих взаємовідносин.

Доброго дня вам, люди!
 Недавно у нашій школі відбулася зустріч із поетесою, журналістом Валентиною Штинько. Учні дізналися багато цікавого про життя Валентини Сергіївни, познайомилися з її творами. Перша поетична книжка В. Штинько – «Тінь сльози»(1992р.) стала її перепусткою до Національної спілки письменників України. А потім були  збірки  віршів «Терновая хустка», «Тернослов», книга для дітей «Давай  дружити!» Всім учням  особливо запам’яталася розповідь Валентини Сергіївни про художньо-документальну  повість «Наречена Гетьманича». Приємно розгорнути газету «Волинь-нова» і побачити усміхнене обличчя Валентини Штинько у рубриці «Доброго дня вам, люди!» Тут ми бачимо фотографії, вірші, реалії сьогодення, адреси людської  біди, роздуми про людські таланти, цікаві анекдоти, висловлювання мудрих людей.  Валентина Штинько дуже любить вирощувати квіти, а тому їй доручили вести в газеті рубрику «Квіткову підкову».
     Ми гордимося тим, що серед письменників Волині  світлою зорею сяє ім’я  Валентини Штинько , зустріч з якою стала і для нас святом душі.
                                                                              Киричук Алла – учениця 11 класу

Виховна година «Дзвони пам’яті»

Вже більше 80 років минуло відтоді,
 Та біль той не вщухне і рани болять.
 Про це не забудьмо!
 Про це пам'ятаймо!
 Ми мусимо всі ті часи пам'ятать!

Такими словами розпочалася загальношкільна виховна година присвячена жертвам голодомору 1932 - 1933 рр. Виховну годину підготувала та провела класний керівник Качур Марія Семенівна з своїми вихованцями, учнями 8-Б класу. Всі глядачі уважно слухали про страшні події які відбувалися в ті голодні для України часи, а також були залучені до проведення загальнонаціональної акції «Засвіти свічку».

Цікаво, весело і повчально
  18 листопада презентував свою роботу ляльковий театр «Дзвіночок» під керівництвом М.І.Романової. Метою виступу було навчити учнів бережливого ставлення до книги, як вірного помічника і друга. Глядачі гаряче аплодували юним  артистам.

Блакитне благо
Учні нашої школи взяли участь в обласному конкурсі  театральних сценок «Газ у побуті – очима дітей».