Середа, 13.11.2019, 04:37

28 листопада відбувся Районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи "Удосконалення розвитку життєвої компетентності учня засобами життєтворчості". У семінарі взяла участь методист відділу освіти і науки О.С. Підлужна
   Директор школи В.М. Савчук презентував діяльність навчального закладу. Заступник директора з виховної роботи Л.І. Нарихнюк зробила аналіз виховної роботи школи як цілісної педагогічної системи, провела круглий стіл з участю батьків - членів ради школи "Мовний етикет українців: етнографія, традиції, сучасність" та імітаційно - рольову гру "Засідання редколегії шкільної газети "Ми - франківці".
   Теоретичний аспект позаурочної проектної діяльності висвітлила класний керівник 6-б класу О.Р. Киричук. Досвідом роботи із своїми вихованцями поділилася Л.Л. Мудрак, Н.Є. Шеренговська, Н.Н. Бобак та І.О. Слюсарчук.
   Заступники директорів шкіл відвідали Музей історії школи та І.Я. Франка, познайомилися з діяльністю екологічного колективу "Еконадія".
   Виносимо подяку всім, хто долучився до участі у семінарі: батькам, учителям, учням.

Районний семінар-практикум учителів початкових класів

20 листопада 2012 року на базі нашої школи відбувся районний семінар-практикум учителів початкових класів «Обчислювальні навички як складова предметно-математичної компетентності молодших школярів». Розпочала роботу семінару методист районного відділу освіти і науки Власюк Н.М. З вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Савчук В.М., який представив школу, розповів про сьогодення навчального закладу, його здобутки та вказав на перспективи розвитку. Учитель початкових класів Рубель О.О. запросила учасників семінару на урок в 1-Б клас. Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Бобак Н.Н. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання. Вчитель початкових класів Кутас О.Ю. розкрила суть теоретичних аспектів розвитку обчислювальних навичок як складової предметно-математичної компетентності молодших школярів. Майстер-клас «Моделювання уроків математики в 1 класі» провела Т.В.Трачук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук. Власюк Н.М. підвела підсумки семінару.

УВАГА!!!
14 листопада 2013 року о 15.00 відбудеться спільне засідання педагогічної ради школи та ДНЗ «Сонечко»

«Забезпечення наступності в роботі початкової та основної школи як одна з основних умов реалізації компетентісного підходу до навчання»

Порядок денний:
1. Забезпечення наступності в роботі початкової та основної школи як одна з основних умов реалізації компетентісного підходу до навчання.
                                                                                        Тимчук І.В.
2. Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової загальної освіти.
                                                                                         Гузар О.В.
3. Сформованість мотиваційної сфери учнів 4-х класів.
                                                                                        Бобак Н.Н.
4. Готовність учителів основної школи до роботи у 5-х класах:

-     діяльність класних керівників в адаптаційний період.
                                                                                         Демчук О.С.
         - забезпечення наступності при вивченні предметів: українська мова та  література, математика.
                                                                              Глушко С.П.

Обласний семінар "Метод проектів у контексті сучасної шкільної природничої освіти"

8 листопада наша школа приймала у свої стінах педагогів природничих дисциплін з усіх куточків нашої області, які прибули на семінар-практикум "Метод проектів у контексті сучасної шкільної природничої освіти".
Гостинно на порозі школи зустрічав учасників директор школи В.М.Савчук, який в рамках семінару  ознайомив присутніх з історією, традиціями та сьогоденням навчального закладу.
Розпочала роботу семінару завідувач відділом природничих дисциплін ВІППО Н.В.Григор'єва, яка ознайомила присутніх з реалізацією принципів співробітництва у навчально-виховному процесі через технології проектної діяльності.
Представила роботу освітян району головний спеціаліст відділу освіти і науки Горохівської районної державної адміністрації Ничипорук Т.І.   Завідувач районним методичним кабінетом О.Ф.Вітинська ознайомила присутніх  з традиціями та інноваціями в організації методичної роботи з вчителями природничих дисциплін.
 В рамках семінару-практикуму була проведена творча лабораторія "З досвіду використання методу проектів", яку вміло та досконало провели вчителі нашої школи О.Р.Киричук та Н.Є.Шеренговська.
Вчитель географії О.Р.Киричук ознайомила присутніх з теоретичним аспектом використання проектних технологій, а згодом представила присутнім навчальний інформаційний проект "Вода – невідоме про знайоме", який було реалізовано з учнями 6-Б класу.
Вчитель біології Шеренговська Н.Є. спільно з учнями 8-А класу представила присутнім навчальний проект "Зелене диво рідного краю", який було реалізовано ними у 7 класі під час вивчення теми "Голонасінні".
Підсумком роботи над довготривалим позаурочним проектом екологічного спрямування "Ми люди – поки є природа" стало створення екологічної агітбригади "Еконадія", яка пропагує бережне ставлення до природи серед учнів школи та громадськості міста. Як результат реалізації проекту учасники агітколективу представили екологічну пропаганду в дії та власний виступ.