Неділя, 22.09.2019, 21:48

Свято творчості і краси

З метою забезпечення активної участі учнівської молоді в гуртках художньої самодіяльності, розвитку вокально – хорового, музичного, хореографічного, декоративно – ужиткового, образотворчого мистецтва, виявлення нових обдарувань, виховання школярів на кращих зразках національної культури  школярі навчального закладу були активними учасниками  районного фестивалю учнівської творчості «Ми діти твої, Україно», де представили хоровий спів пісні «Чом, чом , земле, моя..», родинне тріо у складі Мар’яни, Яни та Віталія Сіруків, ансамбль «Діти майбутнього» - виконання пісні «Україна – це я» під керівництвом В.М.Онищука. А  також  хореографічну постановку «Відкриємо свої серця для України», керівник Т.Ю.Кленк.

Свято весни

Ой весна, весна, мила, ясна.
    Завітай до нас, Весно, красна..

Такими словами розпочалося свято Весни, організаторами якого були учні 1- Б класу та класний керівник Гайдук Н.В. Діти зустріли  весну за давнім українським звичаєм, радісно  й  пишно,  з  піснями, танцями, іграми, забавлянками.  Школярі  відтворили пісні, магічні танці та ігри, яким, може, понад тисячу років.  У цих піснях наше коріння, краса, талант і мудрість нашого народу. Тож давайте берегти їх, вивчати  і завжди пам`ятати !!!

День здоров’я, спорту, туризму і екскурсій

30 квітня 2015 року у школі було проведено День здоров’я, спорту, туризму і екскурсій у рамках тижня основ здоров’я.
Розпочався день загальношкільною лінійкою, на яку було запрошено інспектора ДСНС Масловського О.А., медичну сестру Царук Т.А.
Цікаво було проведено урок здоров’я в усіх класах школи. З учнями класні керівники провели інструктажі з безпеки життєдіяльності.
Відповідно до плану заходів було проведено конкурс малюнків на асфальті «Я зразковий пішохід», вікторини «Правила дорожнього руху» та «Я – зразковий велосипедист», спортивні ігри та розваги з учнями 1-6-х класів. Для учнів 6-х класів організовано спортивний конкурс «Міс скакалка та резинка», «Міс грація».
Учні 1-2-х класів побували на екскурсії у пожежній частині.
Учні 6-х, 8-х класів подорожували туристичними стежками міста. Для учнів 6-х класів було проведено екскурсію в парк, де  вони отримали інформацію про парк як пам’ятку садово-паркового мистецтва. Учні 8-х класів подорожували в урочище «Соснина».
Цікаво пройшли змагання з настільного тенісу  між учнями 7-х класів, змагання з амрестлінгу між учнями 8-х класів.
Психологом школи  Могилецькою Ю.О. було проведено вікторину: «Чи знаєш ти правила здорового способу життя?» та тренінг «Уміння сказати «Ні» в екстремальних ситуаціях»
Багато вражень отримали учні 8-хкласів під час туристичних змагань. Відбулися товариські зустрічі з футболу та волейболу, заняття з йоги: «Дихальна гімнастика».
Для учнів 9-11 класів організовано змагання зі спортивного (пішохідного) туризму «Крос-похід» маршрутом урочище «Холонів».
 Підведення підсумків Дня здоров’я, спорту, туризму і екскурсій було проведено біля великого спільного вогнища, яке розклали усі учні старших класів. Біля вогнища було організовано розважальну програму.

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва

Щорічно учні та вчителі трудового навчання, образотворчого мистецтва беруть участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва. Не виключенням став і 2014/15 навчальний рік. До огляду журі було представлено багату колекцію робіт учнів школи: вишиті рушники, доріжки, картини. Цікавою була експозиція із квітів, створених руками учнів.
Власну експозицію із квітів представила знана на теренах на лише Горохівщини  учениця 10-А класу Солтис Валентина. У вмілих руках маленької майстрині глина перетворювалась на квіти, які мало хто відрізняв від живих.

Казка в гості завітала

20 квітня відбулася чергова презентація творчого та артистичного учнівського колективу під керівництвом класного керівника Бобак Н.Н.

На театральне дійство «Казка в гості запросила»  завітали учні, вчителі та батьки. Діти разом із Котигорошком і Казкою подорожували сторінками українських народних казок.

Конкурс -виставка   «Великодній  кошик»

16  квітня у навчальному закладі  проходив загальношкільний конкурс-вистава  "Великодній кошик" , метою якого було залучення школярів до вивчення звичаїв українського народу, виховання національно-патріотичних почуттів, надання учням можливості виявити свою індивідуальність та продемонструвати власні творчі здібності. Найактивніші учні демонстрували свої власні великодні композиції (декоровані кошики та крашанки виготовлені в різних техніках, а також квіти, зроблені власноруч). Діти вміло проявили свої таланти та зуміли зацікавити членів журі.

Акція  " Великдень для героя"

Напередодні Христового Воскресіння  франківці потурбувались про військових, які стоять на сторожі нашого спокою — на передовій. Аби свято Великодня відчули і бійці в зоні АТО, протягом тижня в школі проходила  благодійна акція "Великдень для героя". Всі небайдужі долучилися до доброї справи, зібраючи  традиційні великодні кошики. Тут і пасочки, і сало, і м'ясні вироби, солодощі, а також різнобарвні писанки. Окрім продуктів, військовим також відправили дитячі плакати, малюнки, листи, браслети, маскувальну сітку...
Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатній початок нашої перемоги!!!

Бажаєм щастя й злагоди в родині
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
- Христос воскрес!
- Воістину воскрес!

Що?  Де ? Коли?

2 квітня відбувся VIII районний турнір з інтелектуальної гри Що? Де? Коли? Команду « 8 колір» нашого навчального закладу представляли Киселюк Дарина, Дуда Назар, Луцюк Андрій, Куліш Іван, Процюк Маргарита, Конопацька  Олександра. Щиро вітаємо команду за зайняте почесне І місце в інтелектуальній грі!