Неділя, 22.09.2019, 21:41

30 квітня Ольга Олексіївна Рубель разом із своїми другокласниками підготували і провели цікаве свято «А вже весна, а вже красна». У ньому відображені весняні  хороводи і танці: «Подоляночка», «Мак», « А ми просо сіяли», інсценізацією зустрічі весни. Це влучність, точність, красу рідного слова, розширює знання учнів про усну народну творчість українців, прищеплює любов до рідного краю, бажання більше дізнатися про культурні традиції.
   Учні 2-Б класу подарували усім присутнім весняний настрій і багато позитивної енергії.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
  22 квітня у школі відбулася виставка-конкурс для учнів 1-5 класів «Великодня фантазія». Перше місце зайняли учні 2-А та 2-Б класів, друге місце – 1-А,1-Б,1-В класи та 3 місце – учні 5-А класу.

З 14 по 19 квітня у школі проходив тиждень соціально – психологічної та медико – логопедичної служби під назвою «Відкрий серце для добра». Протягом тижня проходили наступні заходи:
-  Вікторина «Магія казок» для учнів 1-2 класів. (логопед Янюк Т.Г.)
-  Психологічний тренінг «Твори добро» для учнів 4 кл. (пр.. психолог Могилецька Ю.О.)
-  Заняття на тему «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного» (вчитель основ здоров’я       Качур М.С.)
-  Заняття з елементами тренінгу «Досягнення успіхів у спілкуванні. Уникнення конфліктів» (соціальний педагог Жаловага О.А.)
-  Виставка психолого – логопедичної літератури.
-  Психологічне опитування “Добро -  це…»
Проведені заходи поширили знання про соціально – психологічну та медико – логопедичу службу, поглибили  та сформували позитивні морально – етичні цінності учнів, такі як : гуманність, альтруїзм, цінність здорового способу життя. Тиждень пройшов у атмосфері добра та позитивних емоцій.

Окружний семінар

"Розробка інструментарію технологій формування та відслідковування життевих компетентностей учнів"

В рамках семінару відбулися наступні заходи:

• круглий стіл "Аналіз роботи школи щодо розробки інструментарію технологій формування та відслідковування життєвих компетентностей учнів". (доповідач Савчук В.М., директор школи);
  • відкрите засідання МШМО  вчителів англійської мови: "Впровадженні інноваційних педагогічних техологій та методів навчання для підвищення результативності вивчення англійської мови".

В семінарі взяли участь: Гришай Л.І. "Використання цікавого історичного матеріалу на уроках англійської мови", Гутверт Л.О. "Організація наступності в роботі педагогів початкової школи і педагогів середньої ланки навчання", Демчук О.С. "Шляхи активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів при вивченні англійської мови". Одним з ключових моментів було відкрите заняття курсу за вибором "Ділова англійська мова" на тему "Time is Money" 10 клас, вчитель Шкорупська А.Л.

• дискусія "Сучасний урок англійської мови. Який він?" (вчителі округу та ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І.Я. Франка)
  • презентація "Навики навчання ХХІ століття". (доповідач Шкорупська А.Л. - заступник директора з навчально-виховної роботи)

«Зробимо місто ще кращим»

З метою поліпшення санітарного стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення установ та прилеглих територій у ЗОШ I-III ст. №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів  проведено:
-    З 20.03.2014 по 08.05.2014 року у навчальному закладі  оголошено  проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з благоустрою і наведення належного санітарного стану у школі та на дорогах прилеглої території;
-    Взяли участь в акції «Посади дерево і збережи його», висадивши молоді саджанці ялини у Лісомисливському господарстві м. Горохова.
-    Здійснено  упорядкування шкільної території, ремонту огорожі спортивних та прогулянкових майданчиків, фасадів;
-    Організовано  прибирання місць поховання людей на вул.. Козацькій та вул. Котляревського;
-    Члени волонтерського загону «Надія» розпочали роботу щодо надання  допомоги із впорядкування садиб ветеранів війни та праці, інвалідам, вдовам;
-    11 квітня 2014 року стали учасниками акції «Зробимо Волинь чистою» з прибирання зелених зон та прилеглої до школи території.
-    15 квітня відзначили міжнародний день екологічних знань.

Ми – інтелектуали

В четвер, 3 квітня в арт-кафе «хата» відбулася обласна інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» Команда учнів нашої школи «Рихликів ковчег» у складі якої були: Воронецька Наталія(капітан команди), Киселюк Дарина, Кульган Іванна, Кравчук Олена, Семенець Денис та Трачук Микола  зайняла почесне IV місце серед 20-ти команд

Традиційно відповідно до Плану спільних заходів із забезпечення наступності між ДНЗ «Сонечко» та загальноосвітньою школою І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка відбуваються практичні семінари, методичні мости та інші заходи.
 Так 2 квітня на базі ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар-практикум, у якому взяли участь педагоги початкових класів Тороканець Н.В. та Кутас О.Ю.
Розпочала роботу семінару завідувач  ДНЗ «Сонечко» Гузар О.В., яка ознайомила присутніх із сьогоденням навчального закладу, вказала на перспективи розвитку.
 Відкрите заняття «На доброті існує світ» показали вихованці старшої групи, яке вміло підготувала вихователь Озірська Г.Г.
Методист ДНЗ «Сонечко» Окис Т.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Тимчук І.В. організували методичний міст  «Наступність і перспектива в роботі двох перших ланок освіти», під час якого вчитель початкових класів Бобак Н.Н. провела відкритий урок з читання у 1-А класі.