Неділя, 22.09.2019, 21:39

23 квітня 2013 року на базі нашої школи відбувся семінар директорів шкіл ІІ-ІІІ ступенів з питання «Ефективні механізми управління як запорука забезпечення якості освітнього процесу» .
  Роботу семінару розпочав начальник відділу освіти Горохівської райдержадміністрації Білик В.І., який вказав на позитивні тенденції розвитку освітньої галузі в районі .
  Психологічну розминку провела практичний психолог школи Могилецька Ю.О.
  Директор школи Савчук В.М. провів презентацію школи, розкрив питання «Ефективні механізми управління як запорука забезпечення якості освітнього процесу» у роботі з педагогічним та учнівськими колективами.
  Присутні керівники навчальних закладів району, методисти відділу освіти мали можливість відвідати уроки вчителів школи. Зокрема: «Множення і ділення багатоцифрових чисел на двоцифрові. Задачі на знаходження середнього арифметичного», урок математики в 4-Б класі (Стопачинська М.Н.), «Володимир Винниченко. “Момент” - неореалістична новела про філософські проблеми життя і щастя. ТЛ: неореалізм», урок української літератури в 10 класі (Мудрак Л.Л.), «Основи кримінального права. Що регулює кримінальний закон?», урок правознавства в 9-А класі (Слюсарчук І.О.), «Мило, його склад, мийна дія. Синтетичні мийні засоби», урок хімії в 11 класі (Дацюк Р.О.), «Здоров’я дорожче за багатство», урок англійської мови в 5-А класі (Гутверт Л.О.), «Архітектура як вид мистецтва», урок образотворчого мистецтва в 7-Б класі (Рубель Б.Є.).
Савчук В.М. та Тимчук І.В. провели управлінський практикум «Управлінські рішення як ключ до успіху». Нарихнюк Л.І. провела виховний захід «Рукописні сторінки історії школи».
  Підсумок семінару підвела завідувач РМК відділу освіти Вітинська О.Ф