Неділя, 22.09.2019, 21:36

Святкування нового року та Різдва Христового
Широко відзначено у школі цикл Різдвяних та Новорічних свят.

Гурт «Різдвяна зоря» привітав з Новим роком та Різдвом Христовим вчителів та учнів школи, працівників організацій та державних установ міста Горохова.
Новорічні дійства у школі були веселими, яскравими і цікавими.
Учнів 1-6 класів розважали артисти Волинської державної філармонії.

Школярі середніх класів(7-8) самі створили незвичайну новорічну казку, а старшокласники перенесли усіх присутніх у залі на новорічний мюзікл «Три мушкитери»

Свято Миколая
Волонтери школи привітали зі святом Миколая учнів початкових класів, відвідали відділення дитячої ЦРЛ та дитячий садочок «Сонечко» з подарунками.

19 грудня Свято Миколая прийшло в 1-Б та 1-В класах
 (класні керівники – Погранична Ю.В. та Блага М.Н.)

Казка – це світ чарівний та незвичний,

Казка – це диво, сповнене краси,

Поринь у казку – це ж бо так цікаво,

Це справді свято, радість для душі.

16 грудня 2013 року в  нашої школи відбулося свято «Казка двері відчиняє», яке підготували учні 2 – Б класу разом із класним керівником Рубель Ольгою Олексіївною.
 На святі були присутні батьки, вчителі та  учні 2-х класів.
 Глядачі побачили цікаву концертно-казкову програму з віршами, піснями, конкурсами та інсценізацією казки «Колобок».
 Учні були одягнені в сценічні костюми і виступали, наче справжні артисти, особливо під час інсценізації казки. Діти дуже вдало зіграли свої ролі: з інтонацією, з виразністю, передаючи емоції та мову казкових героїв.
 Всі присутні, вкотре, переконалися, що казка – це справді свято, радість для душі!

Золоте сяйво калити

Цікаво та змістовно був проведений виховний захід для учнів 1-А класу класним керівником Благою Наталею Несторівною свято «Андрія»  На нього   були запрошені батьки та учні нашої школи, які з великим захопленням спостерігали за всім, що відбувалось на сцені. На завершення свята усіх пригостили калитою та смачнючими варениками.

ВІРНО ВКРАЇНІ СЛУЖИТИ

Служити вірно народу України, гартувати свої моральні якості і фізичні можливості армійською службою – це дуже  відповідально і почесно – таким був лейтмотив свята, яке з нагоди Дня Збройних Сил України підготували учні і вчителі нашої школи.
     Щоб урочистість була сповненою іскрами творчості, повсякчас притаманної освітянам-франківцям і учням, організатори – заступник директора школи з виховної роботи Вікторія Касперська, вчитель математики Оксана Пушкарська і її здібні десятикласники у віршовані рядки заримували найгарніші побажання, які адресували тим, хто сьогодні з честю виконує армійські обов’язки, юнакам і дівчатам, які своєю професійною дорогою оберуть контрактну службу. А щоб свято запам’яталося для участі в ньому запросили заступника голови райдержадміністрації Валентина Бочковського, військового комісара Горохівсько-Локачинського об’єднаного районного військового комісаріату Віктора Павліка, голову районної спілки ветеранів Афганістану Ігоря Шешка, голову районної організації ветеранів України Петра Редчука. З повагою запрошені до виступів директором школи Віктором Савчуком, кожен із гостей вдячними долі словами розповів про свою армійську дорогу, на якій міцніли чоловіча воля, впевненість, а Віктор Павлік – і про перспективи контрактної служби. Кожному з них уважне школярство подякувало оплесками і букетами хризантем.
    Коли ж гарними спогадами, доброзичливими настановами закінчили писати і цю гарну сторінку шкільного життя, дві команди дев’ятикласників, команди десятого та одинадцятого класів зійшлися у баскетбольних поєдинках на приз директора школи Віктора Савчука.
    Баскетбольний м’яч серед сильних, сміливих, спритних виборола команда десятикласників.

Даруймо добро
Волонтерський загін школи «Надія» взяв участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва організації «Сонце любові» та відвідали жителів психоневрологічного диспансеру із добрими словами привітання, хорошою піснею та святковим настроєм.

«Посвята в Добрики»
2 грудня  у школі відбулося свято «Добрик крокує планетою», в якому  брали участь учні 1-А,1-Б та 1-В класів, а також на допомогу були залучені діти старших класів(5-Б та 6-А класи). Основною метою цього заходу було виховання в молодших школярів почуття патріотизму, доброзичливості, поваги до старших, однолітків та залучення їх до добрих і корисних справ, а також формування культури спілкування.
Свято відбулося у вигляді подорожі. Для того, щоб потрапити в країну Добриків, першокласники проходили певні  випробування. Молодші школярі вивчили правила країни Добриків, після чого вони познайомились з головним персонажем країни Добриків – Добриком, який і прийняв дітей до своєї країни.
Присутні вчителі та батьки відчули веселий святковий настрій, а діти – радість і гордість за те, що вони стали повноправними жителями країни Добриків.

Брейн-ринг
  5 грудня для учнів 4-их класів відбувся брейн-ринг, присвячений Дню української армії. Готуючись до гри учні назвали свої команди 4-А(«Богатирі») та 4-Б («Нон-стоп»). Під час брейн-рингу командам пропонувалися 6 блоків запитань з різних галузей знань. Через 30 секунд кожна команда давала відповідь, якщо відповідь була правильною, тоді команда отримувала бал-цукерок. Перемогла  команда «Нон-стоп». Серед гравців команд був розіграний приз - шкільний рюкзак, за ерудованість та кмітливість його отримав Гніровський Артем. Гра виявилася цікавою та пізнавальною. Хочеться відзначити не лише відмінні знання учасників змагань, а й гарну підтримку вболівальників.