Середа, 13.11.2019, 05:18

Святкування нового року та Різдва Христового

Широко відзначено у школі цикл Різдвяних та Новорічних свят.
  «Золоте кусання калити» - таку назву мало урочисте дійство, проведене на Андрія класним керівником 3-Б класу Лук’янович Вікторією Анатоліївною.
  Переможці районного етапу конкурсу «Срібні дзвіночки»: Голуб Іра (II місце), Яремчук Катя(II місце) та Рендюк Аня(I місце) привітали зі святом Миколая учасників Школи педагогічної майстерності із світової літератури «Науково-дослідна та інноваційна діяльність учителя – дієвий засіб формування компетентної особистості учня на уроках світової літератури»

Гурт «Різдвяна зоря» привітав з Новим роком та Різдвом Христовим вчителів та учнів школи, працівників організацій та державних установ міста Горохова.

Новорічні дійства у школі були веселими, яскравими і цікавими. Учнів 1-5 класів розважали артисти Волинської державної філармонії. Школярі середніх класів самі створили незвичайну новорічну казку, а старшокласники перенесли усіх присутніх у залі на бал Попелюшки.

20 грудня 2012 року на базі нашої школи відбулося засідання динамічної групи психологів, логопедів та соціальних педагогів
«Шляхи подолання логоневрозу».

Розпочала роботу засідання динамічної групи методист районного відділу освіти і науки Горохівської райдержадміністрації Підлужна О.С.
  З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора школи з навчально-виховної роботи Тимчук І.В., яка представила школу, розповіла про сьогодення навчального закладу, його здобутки та вказала на пріоритетні вектори розвитку соціально-психологічної та медико-логопедичної служб у школі.
  Керівник шкільного методичного об’єднання соціально-психологічної та медико-логопедичної служб Качур М.С. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання.
  Вчитель-логопед Янюк Т.Г. розкрила суть поняття логоневрозу та вказала на шляхи його подолання.
  Психолог школи Могилецька Ю.О. ознайомила присутніх з роллю психолога у комплексному підході до лікування логоневрозу. Соціальний педагог Яремко Л.М. розказала про роботу соціального педагога з дітьми, які мають розлади мовлення, виробила методичні рекомендації для учнів, вчителів, батьків щодо подолання заїкання.
  Учасники засідання динамічної групи обмінялися думками з приводу поставленої проблеми.
  Підлужна О.С. підвела підсумки семінару.

19 грудня 2012 року на базі нашої школи відбувся районний семінар-практикум учителів світової літератури

«Науково-дослідна та інноваційна діяльність учителя – дієвий засіб формування компетентної особистості учня на уроках світової літератури».
   Розпочала роботу семінару методист районного відділу освіти і науки Дмитрук В.Є.
   Учитель світової літератури Ємчик Т.М. провела з учасниками семінару ділову гру «Складові майстерності вчителя та фактори створення сучасного успішного уроку літератури», після якої запросила учасників семінару на урок світової літератури в 7-А клас «Бойове товариство, побут і звичаї запорожців у повісті М. Гоголя «Тарас Бульба»».
   Керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів світової літератури Ємчик Т.М. презентувала роботу шкільного методичного об’єднання, спільно з педагогами виробила методичні рекомендації щодо підвищення педагогічної майстерності вчителя на уроках світової літератури.
   Дмитрук В.Є. підвела підсумки семінару.

19 грудня Свято Миколая прийшло в 1-А та 1-Б класах (класні керівники – Білецька В.В. та Рубель О.О.)

Волонтери школи привітали зі святом Миколая працівників та жителів психоневрологічного інтернату.

4 грудня члени волонтерського загону "Надія" та голова ради волонтерів школи Олена Кравчук взяли участь у благодійній акції організації "Сонце любові"
Вони придбали вироби умільців на суму 420 гривень.