Середа, 13.11.2019, 04:44

У практику роботи Горохівського освітнього округу впевнено ввійшло моніторингове дослідження роботи міжшкільних методичних об’єднань. Так, з 2011 року проводиться конкурс «Краще міжшкільне методичне об’єднання». У 2010/11 навчальному році переможцем стало МШМО вчителів української мови та літератури (керівник Мудрак Л.Л.).
У травні 2012 р. було  проведено ІІ шкільний конкурс «Краще методичне об’єднання». Згідно положення про конкурс, затвердженого на методичній раді, керуючись критеріями, при участі керівників шкіл округу переможцем конкурсу стало МШМО вчителів початкових класів.
У 2013 та 2014 навчальних роках було проведено анкетування керівників шкіл округу, де визнано роботу МШМО задовільною і обрано формою проведення конкурсу – творчий звіт.
У червні 2015 року було проведено V окружний конкурс «Краще міжшкільне методичне об’єднання». Формою проведення обрано звіт.

9 червня 2015 року на базі школи було проведено підсумкову окружну конференцію з проблемного питання Горохівського округу «Колективний досвід роботи щодо впровадження компетентісного підходу до навчання і виховання та створення умов для самореалізації учителя і учня».

З  доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Тимчук І.В., яка проаналізувала роботу Горохівського округу над проблемним питанням. В обговоренні доповіді взяли участь Шеремета С.В., директор ЗОШ І-ІІ ступеня с. Журавники з питання «Управлінська компетентність – запорука формування іміджу закладу», Вітинський Б.Й., директор ЗОШ І-ІІ ступеня с. Сільце з питання «Компетентісний підхід у моделюванні освітнього середовища школи», Гузар О.В., завідувач ДНЗ «Сонечко» м. Горохова з питання «Формування компетентного дошкільника мета роботи ДНЗ», Нечипорук Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІ ступеня с. Холонів з питання «Формування ключових компонент компетентності учителя», Шкорупська А.Л. заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я.Франка м. Горохів з питання «Робота школи щодо формування дитячої обдарованості».
Результатом роботи конференції стало вироблення моделі компетентного дошкільника учня початкової школи, учня базової школи, випускника.

9 червня 2015 року у школі було проведено підсумкове заняття у «Школі становлення молодого педагога».
Впродовж року було проведено 7  занять, молоді педагоги провели відкриті уроки.
Підсумкове засідання було проведено у формі звіту. Молоді педагоги представили педагогічному колективу школи власні напрацювання з проблемного питання у вигляді презентації.

Щорічно влітку загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка м. Горохова гостинно відчиняє двері своїм випускникам.
5 червня 2015 року прийшли до школи випускники, які 50 років тому вийшли із її стін.
Були спогади, враження, сльози, поцілунки…
Знову, як і 50 років назад закружляли у вихорі випускного вальсу випускники.
Вдячні вони були за свято юності, яке вміло провела їх однокласниця Середа Тамара Василівна.