Неділя, 22.09.2019, 21:38

Франківське свято

Справжнім шкільним святом стала літературно – музична композиція «Вічною зорею світить твій, Пророче, слід», присвячена 158 – ій річниці від дня народження І.Я.Франка та 75 – ій річниці заснування школи. Юні франківці дізналися чимало нового про людину, чиє імя присвоєно нашому навчальному закладу. Луцюк Андрій і Яцюра Дарина, ведучі заходу, з захопленням повели присутніх у мандрівку співучим Прикарпаттям. Учні школи відчули красу чудових гуцульських коломийок.

Особливо вразив усіх одинадцятикласник Захарко Сергій, який прочитав поезії Великого Каменяра «Розвивайся ти, високий дубе» та «Чого являєшся мені у сні?» Надзвичайно актуально звучать Франкові твори і сьогодні. Активними учасниками свята були і вчителі навчального закладу.

У кінці дійства школярі поклали квіти до пам’ятника І.Я.Франка і традиційно заспівали гімн школи.  Режисери свята – вчителі української мови та літератури Глушко С.П., Пилипюк О.А., музичне оформлення – Онищук В.М., комп’ютерне забезпечення – Марищук Леся.