Неділя, 22.09.2019, 21:36

20 березня 2013 завершився шкільний етап конкурсу «Шукаємо молоді педагогічні таланти». У конкурсі взяли участь три педагоги школи.

Зокрема, відкриті уроки провели: Лук’янович В.А., 3-Б клас, урок української мови; Кулай В.С., 11 клас, урок інформатики; Хринюк А.В., 6-Б клас, урок англійської мови. Усі педагоги продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Уроки проведено з використанням мультимедійних засобів.
Переможцем конкурсу визнано Хринюк А.В.
Вітаємо Аллу Вікторівну та бажаємо перемоги на районному етапі конкурсу!!!

20 березня 2013 року відбулась науково-практична конференція, на якій було підбито підсумки роботи шкільного наукового товариства «Інтелект».

Відкрила роботу конференції заступник директора з навчально-виховної роботи Тимчук І.В., яка сказала, що запорукою розвитку та добробуту будь-якої держави є її науковий потенціал. Він визначає місце країни серед інших держав світу. Виростити своїх вчених – нелегка і довга праця, а тому розпочинати її треба з шкільної парти. Саме це було метою створення НТУ «Інтелект».
В роботі конференції взяла участь методист районного відділу освіти і науки Горохівської райдержадміністрації Мартинюк Л.В.
Зокрема, Людмила Василівна наголосила, що однією із продуктивних форм наукової діяльності школярів в позаурочний час є членство в шкільному науковому товаристві, вказала на позитивну динаміку наукової діяльності учнів району та перспективи діяльності Горохівських відділень МАН.
До присутніх звернулась Президент шкільного наукового товариства Гутверт Л.О., яка сказала, що наукове товариство працює лише рік, тому робота Ради НТУ, керівників відділень була на етапі організації:
- здійснено прийом слухачів,
- визначено тематики засідань,
- складено індивідуальні програми та планів самовдосконалення з юними науковцями,
- поновлено банк даних науковців школи, банк даних «Обдарованість»,
- розроблено орієнтовну тематику рефератів, науково-дослідницьких робіт для учнів.
Учні школи здобули 32 призових місця в ІІ етапі та 4 – в ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.
Взяли участь в багатьох конкурсах, з ініційованих Малою академією наук:
- Міжнародний математичний конкурс Кенгуру – 44 учасників,
- "Новітній інтелект України” – 2 учасники
- Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня” – 18 учасників
- Історичний конкурс «Лелека» - 28 учасників
- 61 учасників інтерактивного конкурсу «Колосок»
- Всеукраїнський конкурс знавців інформатики «Бобер» - 22 учасники
- Білик Ігор нагороджений за кращу авторську розробку в номінації "приз спонсорських симпатій" в категорії «ігрові» з програмним засобом «Острів TIR», як учасник Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2013».
Дві команди юних науковців школи братимуть участь в турнірах юних істориків та юних інформатиків, які відбудуться 24.03.2013.
Щорічно наші учні беруть участь в обласному заочному конкурсі юних літераторів Волині.
До уваги присутніх було представлено презентації наукових досліджень учнів:
- Семенець Денис «Демографічна ситуація Горохівського району: сучасні проблеми та перспективи» (науковий керівник Киричук О.Р.)
- Головко Аліна «Перша світова війна в історії України» (науковий керівник Медведчук А.Д.)
- Янів Назар «Біологічна роль неметалічних та металічних елементів для організму людини» (науковий керівник Дацюк Р.О.)
- Чех Олена « Феномен античної літератури в перекладах І.Я.Франка» (науковий керівник Малесик Т.Р.)
- Киселюк Дарина «Види односкладних речень у сучасній українській мові та способи вираження у них головного члена» (науковий керівник Пилип’юк О.А.)
- Воронецька Наталя «Дослідження відмінностей між британським та американським варіантами англійської мови» (науковий керівник Гутверт Л.О.)
Троє з них (Янів Назар, Киселюк Дарина, Воронецька Наталя) взяли участь у І етапі захисту, а Воронецька Наталя брала участь в обласному конкурсі захисті.
У листопаді-лютому проходив конкурс на написання слів Гімну наукового товариства. Членами НТУ було одноголосно затверджено Гімн НТУ «Інтелект» на слова Л.Кос та Д. Семенця.
Директор школи Савчук В.М. Підвів підсумки роботи конференції відзначив кращих науковців та вручив окремим з них обласні та районні грамоти. Грамотами було нагороджено педагогів Мудрак Л.Л. та Кулая В.С., які підготували обдарованих учнів.

ФОТОАЛЬБОМ КОНФЕРЕНЦІЇ

3 березня бібліотекар школи М.І.Романова провела екскурсію “Нам без книг ніяк не можна” в шкільну бібліотеку для учнів 2-их класів. Вона ознайомила дітей з шкільною бібліотекою. Розповіла, які цікаві книги живуть в бібліотеці. Усі учні записались в бібліотеку, отримали свій перший читацький формуляр.

Шкільною республікою було проведено акцію “Подаруй книгу бібліотеці”. Учні молодших класів взяли в ній активну участь.

1 березня підведено підсумки конкурсів ЕкоСофт та Infomatrix Ukraine 2013!

БІЛИК ІГОР ВІКТОРОВИЧ, учень 11 класу Горохівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І. Я. Франка Волинської області нагороджений за кращу авторську розробку в номінації "приз спонсорських симпатій" в категорії «ігрові» з програмним засобом «Острів TIR».